Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Bacak

• Konbuyu başlatan okyanus tuzu
  • Başlangıç tarihi

Soytarii26

Teşekkürler :D

[video=youtube;XIiVLS5xKTQ]http://www.youtube.com/watch?v=XIiVLS5xKTQ[/video]

Bunda da 3:02'den sonra bacak kuvvetini görüyoruz :D Orada o devi kaldıran Zoro değil Sanji'nin fırlatma gücü. Yanlış anlaşılmasın Zoro kaldıramaz demiyorum ama devin kalkmasında Zoro'nun katkısı yok burada Zoro sadece tutuyor gerisini Sanji'nin itiş gücü hallediyor :D

Abi Kizaru'yu konuya katarsanız haksızlık oluyor bence adamda gerçekten ''şeytani'' bir meyve var yani..
Marco katılabilir ama Kizaru..
Saf güç olarak bence Sanjinin bacakları en iyisidir ama Marco'da Sanji'ye yakındır bence.

Meyve katmayın olayını anlamıyorum. Meyvesi adamın gücü sonuçta sadece saf güç hesaba katılcak olsa meyvesiz diye yanına not düşülürdü-ki onu da tartışmak çok saçma-. Sanji olaki bu adamlardan biriyle kapışmak durumunda kalsa ''meyveyi kapa hocam ayıp oluyor.'' mu diyecek. Ben kizarudur diye düşünüyorum.

EustassKid

Marco sadece bacağını kullanmıyor sanji gibi.Fakat fiziksel olarak ondan çok daha güçlü.O yüzden oyum marcoya.
Fakat en iyi kullanan dersen hancock,sanji ve zeff arasında kalırım..

Meyve katmayın olayını anlamıyorum. Meyvesi adamın gücü sonuçta sadece saf güç hesaba katılcak olsa meyvesiz diye yanına not düşülürdü-ki onu da tartışmak çok saçma-. Sanji olaki bu adamlardan biriyle kapışmak durumunda kalsa ''meyveyi kapa hocam ayıp oluyor.'' mu diyecek. Ben kizarudur diye düşünüyorum.
İyide adam bacak gücü soruyor, senin dediğin direk meyve gücü oluyor.
Mesela şurdaki 0:05 'teki tekmesinden bahsediyorum.
[video=youtube;N5ksWvy_7e0]http://www.youtube.com/watch?v=N5ksWvy_7e0[/video]
Ama bu adam amiral olmuş Apoo'ya attığı tekme de ortada o da 2:33 de o da.
0:05'den bahsediyorsan ya da ikisini birden alıyorsan katılmıyorum kısaca.
2:33 teki tekmesi tartışılabilir ama.

Benim demek istediğim meyveli veya meyvesiz değil. Meyvesini kullanıp hızlanıyor falan diye bir şey yok. Seri içinde bu adamlardan biri sanjiyle karşılaşırsa kullanmayacak mı meyvesini ? ayrıyeten adamlar bir kere meyve yemişler kullanmama gibi lüksleri yok ve adam kendini meyvesiyle kombine geliştirmiş. Bunu hesaba katmak lazım. En güçlü bacak dolayısıyla tekme kizaru'da sanjinin en güçlü bacağa sahip olup yıkıcılığı veya zarar verebilitesi-ne saçma cümle kurdum- kizarunun yanında geçemiyorsa bir abezlik yok mu ?

İkimizde aynı şeyleri tekrar edeceğiz gibi görünüyor.
Yani şöyle söyleyeyim olaya farklı bir bakış açışı ile bakıyoruz, o yüzden kişisel görüş diyelim.

Benim demek istediğim en güçlü/yıkıcı/zarar verici tekme. Meyveli veya meyvesiz farketmez. En güçlü bacak sanjide olduğu halde sanji tekmeleriyle ismini verdiğimiz kişileri yenemiyecekse bir abezlik bir bug olmuyor mu ? hele ki şu an sanji haki kullandığı da kesinleşmişken..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık