Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Ateş Kullanıcısı

Ghost Rider'ın cehennemi ile Bleach aynı mı diyorsun yani? Daha alt hikayesi bile olmayan, dandirik bir filmle geçiştirilmiş bir evren Bleach Cehennemi. Ghost Rider vs Yamamoto olsa, Yamamoto teke gider, kusura bakmayın. Yamamoto'nun bankaisinin bir kolu güya öldürdüğü varlıkları çağırıyor. Ghost Rider'ın alevleri ise Yamamoto gibi bir katili, öldürdüğü ruhların içinde boğuyor. Galactus'u da böyle yeniyor.

Galactus'un Ghost Rider tarafından yenilgiye uğratılması imkansız bir olay bildiğim kadarıyla. Hatta imkansız ötesi bir şey bu.

Ankete Feng Shen Ji den karakterler koyman zaten ilk hatan Mahir.Ne bilecek bunlar Feng Shen Ji yi.Bunlara dayıyacaksın Natsu'yu Ace'yi ona vericekler oyu.

Mahir Yamamoto sadece ateş yapmıyor aynı zamanda kılıcınıda kullanıyor.Johhny Storm nova kullanmaya fırsat bile bulamaz yani.Sadece Zanka no Tachi, Higashi: Kyokujitsujin ile 100 parçaya ayrılır.İtachi desen 15000000 derecede kül olur.Ayrıca Bu Hayalet Sürücü ve Yamamoto aynı evrende dövüşecek değil mi?Ben ikisininde aynı cehennem alevlerini kullandıklarını var sayıyorum.Diğer türlü çok saçma oluyor çünkü.Aynı yerde dövüşüyorlar ama birisi alevlerini marvel evreninden ithal ederken diğeri bleach evreninden mi ithal edicek?Zi Yu ve Shi Xing Yamamoto'yu göremezler bile.Çünkü Yamamoto bir Shinigami onun alevlerini kullanmasına gerek bile yok Yamamoto'nun Reiatsu'su ile küle dönüşürler.Dayanabilseler bile Alev tipi bir Shinigami Zanpaktou ile nasıl savaşacaklar?
Senin söylediklerin, yukarıda bir arkadaşın yazdığı gibi Baki, yan güç oluyor onlar. Ateş güçlerini dikkate alıp tüm bugları kaldır önce. Yoksa işin içinden çıkamazsın. Shi Xing ölümsüz tanrı, uğraşsın dursun o zaman Yamamoto, nasıl öldürecek? Ghost Rider de cehennem iblisi olarak geçiyor ve sanırım o da ölümsüz. 1 vs 1'de hepsini aynı evrende hayal edeceksin ama ateşin özelliğini değiştirmeyeceksin. Yani Yamamoto yine milyon derece ısı yayacak, Itachi yine Amaterasu atacak vs. Ghost Rider'ın ateşinin özelliği de zalimleri günahlarında boğması.

Ankete Feng Shen Ji den karakterler koyman zaten ilk hatan Mahir.Ne bilecek bunlar Feng Shen Ji yi.Bunlara dayıyacaksın Natsu'yu Ace'yi ona vericekler oyu.
Dedeye sahip çıktılar la Baki, insan Itachi'ye oy atar. :( Sadece Anime - Manga'dan 15 karakterli anket çıkmaz. Çıksa da çok dandirik olur. KF'de sadece OP okuyan arkadaşlar var, o yüzden bilindik karakterler seçtim hep.

Yukarıya bir youtube linki atmıştım, non canon olsa bile çizgifilmde yeniyor Galactusu. :D
Ben de ondan bahsediyorum. Galactus Ghost Rider'in çok ötesinde bir kudrete ve güce sahip. Rider'in kutsal bakış'ı sadece sıradan varlıklarda işlevsel olabilir ama Galactus gibi iyi - kötü algısının üstünde bir varlık üzerinde etkili olabilmesi söz konusu bile değil.

Çizgi roman aleminde tanıdığım birkaç karekter tek var. Ghost Rider da onlardan biri.:)

@Çocuklara yönelik bir çizgi film olsa bile yapımcı şirketin bu olay yüzünden yediği küfrün haddi hesabı yok.

Senin söylediklerin, yukarıda bir arkadaşın yazdığı gibi Baki, yan güç oluyor onlar. Ateş güçlerini dikkate alıp tüm bugları kaldır önce. Yoksa işin içinden çıkamazsın. Shi Xing ölümsüz tanrı, uğraşsın dursun o zaman Yamamoto, nasıl öldürecek? Ghost Rider de cehennem iblisi olarak geçiyor ve sanırım o da ölümsüz. 1 vs 1'de hepsini aynı evrende hayal edeceksin ama ateşin özelliğini değiştirmeyeceksin. Yani Yamamoto yine milyon derece ısı yayacak, Itachi yine Amaterasu atacak vs. Ghost Rider'ın ateşinin özelliği de zalimleri günahlarında boğması.
Yamamoto bir kere zalim değil bir Shinigami olarak görevini yapıyor.Yani Hayalet Sürücü ona zarar vermez.Shi Xing ölümsüz olabilir ama Bleach evreninde ölümsüz karakterler var.Aizen gibi.Shi Xing basit zincirlerle gemide hapis edilmiş bir adam.Yamamoto'nun kidou ve hadoular ile çok rahat bir şekilde etkisiz hale getirilebilir.Zi Yu desen normal insan onuda rahat bir şekilde yenebilir.

akala

yan özellikler çıksın diyorsun ghost rider zalimleri günahlarında boğsun diyorsun çelişen ifadeler bunlar reiatsu bir kere o kişinin şahsi kendi gücüdür adama kendi gücün iptal öyle dövüş diyemezsin. Adamın gücü reiatsusunu alevlere çeviriyor. o alevler ruh dünyasını yok edecek seviyede bu şu anlama geliyor ghost rider güneşte yaşayabilir mi? Daha ateş kullanıcıları ölümsüz de olsalar güneşte yaşayabilirler mi alevlerin yakması anlamına gelmiyor bu onları oksijen dahi alamaması ve alevlerin içinde boğulmaları ki hepsi o ısıda atomlarına ayrılacakları için hiçbiri o vs hayatta kalamayacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık