Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 5. Korsan

Sizce kim ?

• Kullanılan toplam oy
    389
Smoker Lt'de Luffy'i sıkıştırdı ya Garp-Roger ilişkisi de odur.Zirve Garp < Akainu
Tabi tabi Akainu'nun yaralı Marco'ya ne yapabildiği(meyvenin sınırına yaklaşmış) belli Garp'ın ne yaptığı belli.Fazla tartışmaya girmiyorum fanı olduğum adam hakkında.Sen smoker'ı Garp görürsün bende Ace'i BM'den kaçmış Roger olarak görürüm hadi eyvallah.İşe fanlık duygularınızı katmayın bence :)

Tabi tabi Akainu'nun yaralı Marco'ya ne yapabildiği(meyvenin sınırına yaklaşmış) belli Garp'ın ne yaptığı belli.Fazla tartışmaya girmiyorum fanı olduğum adam hakkında.Sen smoker'ı Garp görürsün bende Ace'i BM'den kaçmış Roger olarak görürüm hadi eyvallah.İşe fanlık duygularınızı katmayın bence :)
Mf gibi serinin en dengesiz arkını baz alacaksak; Garp Ace'i alamadı elden hadi onu geçtim Cobby'i en fazla nefret ettiği korsan kurtardı. :D

Mf gibi serinin en dengesiz arkını baz alacaksak; Garp Ace'i alamadı elden hadi onu geçtim Cobby'i en fazla nefret ettiği korsan kurtardı. :D
Sen Akainu'nun gücünü neye göre baz alıyorsun MF'deki halini baz almıyorsan elinde hiç bir sonuç yok gene kendi kendini terslemiş oluyorsun.He Aokiji vslerini katıcaksan Aokiji'ye herşeyi öğreten Garp.O sıra MF'de Teach ile Garp ve Sengoku ilgeniyordu ondan olabilirmi

Sen Akainu'nun gücünü neye göre baz alıyorsun MF'deki halini baz almıyorsan elinde hiç bir sonuç yok gene kendi kendini terslemiş oluyorsun.He Aokiji vslerini katıcaksan Aokiji'ye herşeyi öğreten Garp.O sıra MF'de Teach ile Garp ve Sengoku ilgeniyordu ondan olabilirmi
Kuzan onun takımındaydı, hepsi bu.Kuzan'ın hocası dahi olsa Kuzan kadar değildir zirve hali.Yeni jenerasyon eskileri daima geçer bu genel kural gibi bir şey.Yaşlılık da aman aman bir handikap değil onu da gördük gerisi fblere kaldı.

Rayleigh yaşlı, korsanlığı bir kenara bırakmış bir adam. Beşinci güçlü korsan olması pek olası değil. Mihawk güçlüdür ondan. Şu an amiral alamaz Rayleigh, sağ kol seviyesidir bence.

Kuzan onun takımındaydı, hepsi bu.Kuzan'ın hocası dahi olsa Kuzan kadar değildir zirve hali.Yeni jenerasyon eskileri daima geçer bu genel kural gibi bir şey.Yaşlılık da aman aman bir handikap değil onu da gördük gerisi fblere kaldı.
Ya ya ne demezsin yeni jenarasyona baktığımızda hiçte öyle bir şeyi yansıtmıyor Garp'ın genç hali alıştırma yapıp geldiğinde 500 milyonluk adam tekliyor ben Luffy'nin veya Ace'in 500 Milyonluk adam teklediğini görmedim.Neyse benden bugünlük bu kadar yeterince açıklama yaptığımı düşünüyorum zaten fikrini değiştiremeyeceğim sen neye inanmak istiyorsan inan.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık