Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 2. Paramecia Şeytan Meyvesi

En Güçlü 2.Paramecia Şeytan Meyvesi

• Kullanılan toplam oy
    251
bence soru soru bigmom'da harcandı. ömründen ömür alma teknolojisi ile börtü böceğe can vereceğine; mihawk'a yada kılıcına verseydi şu meyveyi çok daha iyi olmaz mıydı.
adam zaten dracula, vampir temasına da son derece uygun.
-meyve bir lanetle geliyor olsa hayatının sonuna kadar her gün ömrünün bir kısmını yada atıyorum ayda bir yarısını kaybettiren bir lanet olsa.
-saldırılarıyla canlıların ömründen bir kısmını da çalmayı sağlasa ve kullanıcısını hayatta kalabilmesi için sürekli kan dökmek zorunda bıraksa.
-biriktirdiği ömürleri harcayarak çok büyük saldırılar ve çok güçlü savunma teknikleri sunan bir meyve olsa.

benim mihawk'tan beklediğim buydu ama yazık oldu.

bence soru soru bigmom'da harcandı. ömründen ömür alma teknolojisi ile börtü böceğe can vereceğine; mihawk'a yada kılıcına verseydi şu meyveyi çok daha iyi olmaz mıydı.
adam zaten dracula, vampir temasına da son derece uygun.
-meyve bir lanetle geliyor olsa hayatının sonuna kadar her gün ömrünün bir kısmını yada atıyorum ayda bir yarısını kaybettiren bir lanet olsa.
-saldırılarıyla canlıların ömründen bir kısmını da çalmayı sağlasa ve kullanıcısını hayatta kalabilmesi için sürekli kan dökmek zorunda bıraksa.
-biriktirdiği ömürleri harcayarak çok büyük saldırılar ve çok güçlü savunma teknikleri sunan bir meyve olsa.

benim mihawk'tan beklediğim buydu ama yazık oldu.
Soru Soru için en iyi kullanıcı Big Mom. Meyve kullanıcının vücuduna bir şey eklemiyor. Kullanıcının kendisinin güçlü olması gerek. Big Mom da bu konuda serinin zirvelerindendir.

Yazar kendisi Gura Gura'ya en güçlü diyordu yanlış hatırlamıyorsam, o yüzden bizde öyle kabul ediyoruz.
O datebook scanleri pişirilip pişirilip farklı şekillerde sunuluyor çeviri farkı vs. de sık sık oluyor benim bildigim kadariyla o bilgi gura guranın en yıkıcı meyve olmasindan kaynaklı güç dedigimiz şey sadece yıkıcı güç olmadigindan ope ope'nin uyanis acmis hali daha güçlü

Doku doku dur ya hem bire birde hemde kitlelere karşı kullanılabilir ve ciddi anlamda en ölümcül saldırı gücü gibi. Yenilse bile rakibini öldürme ihtimali yüksek .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık