Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Garip Şeytan Meyveleri

En garip gelen meyveler ?

• Kullanılan toplam oy
    90
Geçenlerde bu konu benimde aklıma geldi. Yalnız şeytan meyveleri ve kullanıcılarını tanıtıldıkları arclara göre sıralamayı düşünüyordum. Ayrıca tuhaf tuhaf meyveler çıkması benim çok hoşuma gidiyor :D Çok orjinal fikirler çıkıyor.

Oo daisuki-chan güzel konu. :D Eline sağlık.

Blemenconun meyvesi bence çok sexy. En beğendiğim meyvelerden ya.
En garibi wapol ve tsuru ya. Wapolun ki zaten neler neler cikardi bi meyveden. Oburude asiyor çamaşır gibi hahaha. Tuhaflikta zirve bu ikisi bence. :D
Aynen garipler. Blemenconun da garip tokmak meyvesi falan yedi desek hadi içinden çıkıyor tokmaklar tokmak adam herhalde :D

Geçenlerde bu konu benimde aklıma geldi. Yalnız şeytan meyveleri ve kullanıcılarını tanıtıldıkları arclara göre sıralamayı düşünüyordum. Ayrıca tuhaf tuhaf meyveler çıkması benim çok hoşuma gidiyor :D Çok orjinal fikirler çıkıyor.
İlk konum olunca hiç aklıma gelmedi öyle yapmak öyle de güzel olurmuş . Ya tuhaf meyveler iyide kimse bana şu Tamagoyu açıklayamaz yani :D

Güzel konu eline sağlık.Üşenmeyip bu şekilde hazırlamana şaşırdım. :D

Tamago ve Kelly diyorum.

Yumurta,tavuk yada civciv meyvesi olur anlarım da bu nedir yahu evrim teorisi meyvesi yapmış herhalde.
Diğeri zaten malum kardeşini üstüne giyiyorsun var mı ötesi.

Bu seçeneklerden sadece Tsuru tuhaf geliyor. İnsanları elbiseye mi çeviriyor, Diamane gibi dalgalanabilen şeylere mi çeviriyor, ıslatıyor mu, ipe mi doluyor.
Hina'nın meyvesi de çok tuhaf. Kafes meyvesi mi metal meyvesi mi. Yani temel mantığı kafes şeklinde bir şeyler yapmak mı yoksa metal üretip onu kafes şekline getirmek mi.

Kin'emon'un yine mantıklı. Adam cisimleri kıyafete çeviyor. Kelly ha keza, giyilebilen bir şeye dönüşüyor. Bir nevi üstüne geçtiği kişiyi kukla gibi kontrol ediyor. Wapol da fabrika işte, cisimleri içinde birleştiriyor.

Güzel konu eline sağlık.Üşenmeyip bu şekilde hazırlamana şaşırdım. :D

Tamago ve Kelly diyorum.

Yumurta,tavuk yada civciv meyvesi olur anlarım da bu nedir yahu evrim teorisi meyvesi yapmış herhalde.
Diğeri zaten malum kardeşini üstüne giyiyorsun var mı ötesi.
Bu konuyu açmama yardımcı olan Tamagodur. :D

bu vagon adam vardı. Bu son bölümlerde filler bölümdü galiba. Aşırı saçma bir meyve :)
Filler de de saçma meyveler var örn Peto Peto :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık