Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici Rakip

Hangi Rakip Daha Etkileyiciydi?(Görseldekiler arasından)

• Kullanılan toplam oy
    96
Konudan bağımsız olarak belirtmek isterim ki görsel tam anlamıyla efsane.
Aynen.

Ve linç yemeyeceksem ben de hiç etkileyici bulmadım Karakulli'yi. :/ Dof'un zaman atlamasından önceki tüm dönemleri bin basar sanırım. O da Dressrosa da etkileyiciliğini kaybetti benim için. Ama MF Croco değil hiçbiri.

Sıralama yapacak olursam;

MF Croco= zaman atlaması öncesi Doflamingo>>Enel>> Lucci > Katakuri > Dressrosa Dof >>> Anti olaylarından sonraki Enel ve debelenişi.

Son düzenleme:
Dof sadist ve dengesizin biridir. Anca triplere girsin bana suikast yapacaklar diye. Kata'nın yaşadığı gelgitler, psikolojik iniş çıkışları. Rakibinin hareketlerini kopyalaması ve karşı tarafa geri yansıtması. Geçmişi. Dof eski günlerine geri dönmek isteyen bir züppe. Kata'ysa ailesinin kardeşlerinin yükünü sırtında taşıyan hayatını onlara adamış adam gibi adam.
Sanji de hiç dikkat etmediğin psikolojik unsurlara Kara oğlanda dikkat etmen şaşırtıcı. Adam seçtiğini anladım bu yorumdan sonra.

Sanji de hiç dikkat etmediğin psikolojik unsurlara Kara oğlanda dikkat etmen şaşırtıcı. Adam seçtiğini anladım bu yorumdan sonra.
O çok değişik bir ruh halinde,bir bakıyorum law övüyor sonra başkasının gömdüğünü görünce ona eşlik ediyor,ordan sanjiye,ordan luffye,ordan aceye, ordan mihawka atlıyor hepsini gömüyor,hiç çözemedim

Sabaha kadar döv sonra 2 3 darbe al yenil.(Oda'nın suçu)
Her şekilde en etkileyici rakip Doflamingoydu.Younko haricinde kimsede geçemez.Meyve uyandırmasi olsun dayanıklılığı olsun.

Ha burda güç tartışması yaparsak tabiki Katakuri önde.Ama en etkilendiğim açık ara Dofy idi.

Dof sadist ve dengesizin biridir. Anca triplere girsin bana suikast yapacaklar diye. Kata'nın yaşadığı gelgitler, psikolojik iniş çıkışları. Rakibinin hareketlerini kopyalaması ve karşı tarafa geri yansıtması. Geçmişi. Dof eski günlerine geri dönmek isteyen bir züppe. Kata'ysa ailesinin kardeşlerinin yükünü sırtında taşıyan hayatını onlara adamış adam gibi adam.
Sen karakterlerin psikolojik hallerinden anlarmıydın ya :)
Ne bilim sanji’yi psikoloji konusunda baya es geçiyorsun o yüzden şaşırdım.

Üye silindi 1004

Marineford dönemi Dof gözümde efsaneleşmişti. Özellikle yaptığı konuşma bence Ace’in ölümünden bile daha etkileyiciydi. Aslında yaptığı konuşma ve yaşadıkları birbirine son derece kenetleniyor fakat amacını hedefini görünce anladım ki Dof özünde savaş görmemiş çocuk olmak istiyordu. Dof’un amacı Ejderlerden intikam alıp onları yok etmek olsa anlardım mesela. Devrimciler gibi epik bir amaç değil onun yerine kişisel ihtiraslarından dolayı böyle bir hedefi olsa iki kere daha hayran kalırdım. Fakat kendisinin derdi ölümsüz olup başlarına geçmekmiş. Çok anlamlı konuşan fakat dediğinin hakkını veremeyen bir karakter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık