Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici Maske

@Master of Puppets

Berserker armor adı üstünde armor lan, maske falan değil o :D

@Tensei

5 seçenekli anket mi olur la, 15 seçenekli açınca bu niye yok deniyor, sen kalkmış 5 seçenekli aç diyorsun. :(

@Seyyah

Starjun'unki de zırh, maske değil.

Roronoa Zoro

@Master of Puppets

Berserker armor adı üstünde armor lan, maske falan değil o :D

@Tensei

5 seçenekli anket mi olur la, 15 seçenekli açınca bu niye yok deniyor, sen kalkmış 5 seçenekli aç diyorsun. :(
Olur mu lan, Berserker armor hep üstünde, hellhound bastırınca o maske beliriyor.

Olur mu lan, Berserker armor hep üstünde, hellhound bastırınca o maske beliriyor.
Armorun parçası işte o başlık da. Savaş başlığı işte, tolga dediğimiz şey. Maske farklı bir nesne oluyor, sadece yüzü örten ve yüze başka bir görünüm veren şey maskedir. Gutts'un kafasındaki zırh bildiğin, o başka bir anketin konusu olur. :D

Knocking Master'ın koyduğu Berserk'teki eleman aklıma gelse onu dahil ederdim konuya bak, Vol 2'ye kesin eklerim. :D

Roronoa Zoro

Armorun parçası işte o başlık da. Savaş başlığı işte, tolga dediğimiz şey. Maske farklı bir nesne oluyor, sadece yüzü örten ve yüze başka bir görünüm veren şey maskedir. Gutts'un kafasındaki zırh bildiğin, o başka bir anketin konusu olur. :D
Oğlum zırh dediğin şey defans ya da ofans amacı taşır, bak bakalım bu defans amacı taşıyor mu?
Ağır ağır betimlemiş herif çizgileriyle lan :D
Edit: AHAHAHA
Lan hollow maski koyup bunu koymamışsın bir de.
Kubo denilen herif bırak maskeyi inner hollow konseptini direkt hellhounddan çalmış bir adam. -random gülüş-

Amon, Tobi ve V arasinda kaldim. Ucu de ideallerinin pesinde anonim olarak yol aldilar. Amon az oy aldigi icin ona verdim.
0:45 - 0:53
[video=youtube;7KRcnvyr_D8]https://www.youtube.com/watch?v=7KRcnvyr_D8[/video]

2:50 - 3:13
[video=youtube;8WZ0XSf23rs]https://www.youtube.com/watch?v=8WZ0XSf23rs[/video]

4:20 - 5:06
[video=youtube;HiU-NWVlZKs]https://www.youtube.com/watch?v=HiU-NWVlZKs[/video]

Bu karakter ve yer aldığı seri oldukça popüler animelerin V karşılığı neredeyse kendisi,Vendetta bile varken kesinlikle ankette olmalıydı.Görünüşü basit olabilir ama önemi oldukça fazla.
Vallahi anketi açarken anlam sorgulaması yapmadım hiç hacı, önce şekle baktım, sonra konuya uygunluğuna baktım. Lelouch'unki maskeden ziyade kasket gibi ve cezbetmeyen bir görüntüye sahip. Daha başında eksiyi bastım anlayacağın. Seriyi izlemediğim için içeriğini de bilmiyorum, o yüzden almadım konuya. :D Vendetta'yı alma nedenim de anlamından ziyade şekli idi, tabi her maskenin bir anlamı ve hikayesi var bu ankette. Kars'ın Taş Maske'si mesela, JoJo's Bizarre Adventure serisinin ilk 3 kitabı tamamen bu maske etrafında dönüyor işte düşün, ama seriyi bilmeyip ankete göz atanlar onun anlamını sorgulamazlar şekle bakarlar ve enteresan da bir şekli var hani maskenin. Vampir dişleri falan var. Her ikisinden de tam puan alıyor ve ankete giriyor işte, Lelouch bu dediğim nedenlerden dolayı giremedi ankete. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık