Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici Kılıç Ustası?(Ankettekiler Arasından)

Anketteki En Karizmatik Kılıç Ustası?

• Kullanılan toplam oy
    133
Zi Yu > Zaraki > Sasuke dir bence. :)

O linki güzel bir derleme olduğu için koydum. Sasuke analizi varsa onu da okuruz ama şahsın öznel fikrinin bir önemi yok. Bana kalırsa Tianın Naruto evreninde dengi yok. Sınırsız potansiyelli bir karakter ve sınırı hiçbir zaman gösterilmiyor. Toriko veya DBZ karakterleri güçlüdür ama Naruto evreni zayıf kalır Tian için.

Zi Yu ile ilgili benim yorumum direkt vsye ilişkin. Sasukeye karşı ne yapabilir, Sasuke Zi Yuya ne yapabilir, FSJ evreninde değil de Naruto evreninde olsa taparlardı Zi Yuya. FSJ evrenindeki karakterler hasar almıyor, dayanıklıliklari normal değil. Zi Yu son savaşa katılsa saniyeler içinde biterdi o savaş. Bir el hareketiyle yıldırım hızınde binlerce kılıç indiriyor adam. Değdiğini oldürür zaten. :)
Jiraiya-Orochimaru-Hiruzen-Tsunade hakkında var Kahramanbaykuş'da analiz. Sasuke hakkında yoktu sanırım.

Ben benden başka oy veren olmaz sanıyordum. Yine oy veren çıktı. :D
Zabuza kıymetli bir karakter ama mangaka aynı şeyi en az 2 kere çizdiģi için kıymeti kayboluyor.

Konuya bence her karakterin en etkileyici sahnesini koyarsan daha iyi olur. Misal,

Zabuza kıymetli bir karakter ama mangaka aynı şeyi en az 2 kere çizdiģi için kıymeti kayboluyor.

Konuya bence her karakterin en etkileyici sahnesini koyarsan daha iyi olur. Misal,

Karakterler hakkında spoiler vermek istemediğim için koymadım. Ama bir ara düzenlenebilir, haklısın.

Amaterasu bitirir zi yu yu hangi sasuke bide o var gerçi her hali alırda, zaraki ise ortadan ikiye ayırır :D
Amaterasu işleyeceğini sanmıyorum Zi Yu'ya, en az Amaterasu kadar keskin alevleri var. Ama tabii ki Amaterasu'nun özellikleri daha hax. Chou Chibaku'lar, aradaki devasa hız farkı, ruh çekme, PS, CST, Indra Oku gibi tekniklere yapabileceği bir şey yok Zi Yu'nun.

Zi Yu'ya EMS üzeri Sasuke versiyonları fazla geliyor. Ama EMS ve dengi versiyonları ile güzel versus olurdu.
Bir Guts'ın bir de İtachi'nin yüzünü güldürmedi şerefsizler.
O da aynı şekilde evet, ama Itachi'nin farkı Guts'a oranla çok daha fazla kurtuluş yöntemi olan bir karakter olması, hem zekası hem güçleri gereği.

Guts'da öyle bir durum yok, adam doğduğunda Gambino gibi bir şerefsizin eline düşüyor, tecavüze uğruyor, savaştan başını kaldıramıyor, kurban ediliyor....

O da aynı şekilde evet, ama Itachi'nin farkı Guts'a oranla çok daha fazla kurtuluş yöntemi olan bir karakter olması, hem zekası hem güçleri gereği.

Guts'da öyle bir durum yok, adam doğduğunda Gambino gibi bir şerefsizin eline düşüyor, tecavüze uğruyor, savaştan başını kaldıramıyor, kurban ediliyor....
O kadar haklısın ki. Ben sonu da kötü olacak diye korkmuyor değilim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık