Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici Ahtapot

iFutkun

Diğer seçeneğine oy verdim. Paul the Octopus(dünya kupasında sonuçları tahmin eden reyiz) ölmeyeydin be başkan. :ühü:

Aklıma ilk gelen buydu,gözlerim aradı :/
Ahtapot değil o, denizanası. :(

Etkileyici yerine sevimli dersen 2 numara ama bir baktım şöyle karar veremedim. :D Surumenin gemileri mahvetmesi etkileyici ve dehşet vericiydi aslında onu seçenekler arasına aldım.
Sevimlilik mevzu olsa daha farklı resimler bulmak icap ederdi, misal Octopapa'nın çok sevimli bir resmi var wiki sayfasında. :D
Tabi kafaya kamehame ha yedikten sonra sıkıyorsa sevimli olmasın. :D

Diğer bir husus, hala HxH izlememişsin, kınıyorum seni Emre. :(

Şu anket seçeneklerine isimleri de yazsan da "ya bu hangisiydi" diye tekrar tekrar dönüp bakmamız gerekmese ya Mahir. :/
Ula en azından isimleri spoiler dışına yazsaydın.
Keke, 50'ye yakın anket açmışlığım var, ayıp ediyon. :( Ankete veya listeye isim yazsa idim, kimse resimlere bakmaz idi, tecrübe konuşuyor yani, lütfen. :(

Reiper senden daha iyi anket beklerdim.Önceki anketlerle kıyaslanınca baya kötü kalıyor bu anket.Herhalde anket için konu bulmada sıkıntı yaşıyorsun :(

Reiper senden daha iyi anket beklerdim.Önceki anketlerle kıyaslanınca baya kötü kalıyor bu anket.Herhalde anket için konu bulmada sıkıntı yaşıyorsun :(
Konu bulamamak değil yahu, sabahleyin aklıma geldi açayım dedim. Yoksa haftalardır üzerinde çalıştığım bir anket konusu var, onu açana kadar idarelik açtım bunu :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık