Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Dominant Ark Ekibi

En Dominat Arc Boss ve Ekibi?

• Kullanılan toplam oy
    81
Yahu Crocodile Daz dışında kimseyi umursamıyor ki o tayfada, öyle olsa zaten adamlarını feda edip bombayı patlatmalarını falan istemez. Adam bir şeyleri feda ediyor, bir şeyleri kullanıyor. Ben yapmıyor diye savunmuyorum ki bunları Crocodile bir şeyleri yapmak için kötü yola başvuran karakterlerden. Sen arc da yaptıklarını değil, adamların güçlerini tartışıyorsun. Ben adamların yaptıklarını tartışıyorum arada ki fark bu. Konuda zaten gücü tartışmıyoruz :D

İşte anlaşamadığımız nokta bu, o arc için o adamalr yeterliydi fakat daha sonrası için yetersiz kaldıkları için o arc da kaldılar. Hikayede işlendi ve Mangaka bu karakterleri Croc'dan ayırdı aralarından en güçlüsü yani Daz ile devam ettirdi. Fakat o arc içinde bu karakteler zayıf olsalar da tayfaya net kan kusturdular bu bir gerçek. Sana verdiğim örnekte ki gibi Usopp daha o hale bir dövüşte daha gelmedi. Üyeler hala ara ara ''Zoro ne zaman Alabasta da ki gibi bir dövüşe girecek'' diye yorumlar atıyorlar. Luffy'nin kaç kere yenilmesi vb. hep zorlanmadır. Sen gücü tartışıyorsun, ben yaptıklarını. :D
Güçten bağımsız bir konu değil bağdaştıracağım tabii.Croco ve Daz dışında o arcta dominant olan yoktu ekip olarak bakarsak örgüt bir hiç yani.Denildiği gibi bir hiç olmasa Daz dışında adam alırdı zaten yanına Croco.

Crocodile'ın tayfa Dof'unkinden çok daha fazla dominanttı. Dof'un tayfadan bir ağırlık hissedemedik maalesef.

Güçten bağımsız bir konu değil bağdaştıracağım tabii.Croco ve Daz dışında o arcta dominant olan yoktu ekip olarak bakarsak örgüt bir hiç yani.Denildiği gibi bir hiç olmasa Daz dışında adam alırdı zaten yanına Croco.
Yahu arc da dominant olmaktan bahsediyorlar. Kim daha çok zorladı, zor durumlara soktu anlamında. Tayfada zor durumda kalmayan mı vardı? Zoro, Sanji, Usopp, Nami ve hatta o arc da Luffy'i kurtaran Robin bile ne hale gelmişti. Luffy'nin kaç kez ne hale düştüğünü söylemiyorum bile.

Al manga göster bana daha bu hale geldikleri zamanı. Bende sana diyeyim ki tamam sen haklısın.

Aslında zor anlar bakımından tayfayı ölümle yüzleştiren,çok çektiren bölümler deniyorsa Arlong ve adamları da olmalıydı nerdeyse tüm tayfa mefta oluyordu luffy yetişene kadar.

Tabi en sıkıntılı acılı olan cp9 robin meselesi yeter luffy defalarca ölümün eşiğinde dolandı,zorro şehrin dışına uçuruldu,robinin dramı,frankynin dramı,boğuluyolardı vs

Ama croco da luffy'i zorlanmadan öldürdü öldürdü oda diriltti,usoppun kafatası 4 tonluk sopayla kırıldı,sanji eroluğundan iyi sopa yedi,zorro binaları dilimleyen saldırılarla,matkaplarla delindi oldukça sarsıcıydı.

Ama sadece tayfa değil ekibe baskınlık olarak magellan dokunulamaz biriydi herkes kizaru görmüş supernova gibi pıstı kaldıydı,işin kötüsü kizaru vursa filan neyse de magellan dokundu mu bittin direkt alıyo adam.

Kuma da aslında oldukça dominanttı adamlar ölmeyi kabullendi bi anda bişey yapamayacaklarını anladıklarında,gene kizaru vs tayfa öyle.

Daha çok bize en çok acı çektiren bölüm desen direkt robin dramı derim ama düşünmeye gerek yok,beni en çok etkileyen hikaye robinin yaşadıklarıydı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık