Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Çok Merak Ettiğiniz Ark

En merak ettiğiniz ark hangisi ?

• Khun ailesi

Kullanılan: 2 7.1%
  • 77. kat Wolhaiksong

Kullanılan: 7 25.0%
  • 100. kat Arie Hon'un sınavı

Kullanılan: 5 17.9%
  • Jahad Prensesleri

Kullanılan: 2 7.1%
  • 134. kat ve üstü

Kullanılan: 6 21.4%
  • Diğer(belirtin)

Kullanılan: 3 10.7%
  • On aile liderleri ve Jahad'ın geçmişi

Kullanılan: 3 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    28
Fugun nasıl kurulup nasıl yozlaştıgını merak ediyorum. Ark değil ama bir 10 bölüm flashback yapsa güzel olur.

Hepsini acayip merak ediyorum. Tog benim gözümde hikaye anlamında opu geçme potansiyeli olan bir seri inş bozmaz.

İlla birini seçmem gerekirse de 77.kat derim sanırım. Mazino reisi ciddi dövüştürür belki o arc.
Togun hikayeleri daha gerçekçi geliyor bana da prensesin delirmesi, diğer prensese tuzak kurup onu kullanmaları gibi benzerleri.

Bu kulenin içini baya gördük. Ben en çok dışarısı nasıl da böyle bir kuleye ev sahipliği yapıyor onu merak ediyorum. Sanırım bu konuya en çok urek ve 77. Katta bahsedilir.

Aile liderlerinin aktif olmaları halinde değişecek sıralamayı merak ediyorum. Ha Jingsung'un eski dövüşlerini ve kaderini kabul etmeyen prenseslerin motivasyonlarını.

En merak ettiğiniz ark yerine en merak ettiğiniz konu desen daha güzel olurmuş. Bunların hiçbirinin ark olup olmayacağı belli değil çünkü. Onu geçersek şıklardan en merak ettiğim 134. kat üstü onu da anca seri sonu görürüz. Yakın zamanda görmeyi beklediğim ve merak ettiğim ise prensesler.
bu konuların üzerinde ayrı ayrı duracağını düşündüğüm için öyle yazmıştım bazen SİU notlarında ark olarak da bahsediyor hem gerçi hepsinden değil

Hemen hemen hepsi. Ama Tanksyuk buluşmasını bekliyorum ben en çok, çok sevmiştim ben o ekibi. Bam yeteri kadar ilgi göstermediği için gözümden düştü biraz. 3. sezon başlarındaydım en son devam edeceğim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık