Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Çok Gelişen Hasır Şapka Üyesi

En Çok Gelişen Hasırşapka ?

• Kullanılan toplam oy
    56
Tony Tony Chopper diyorum. Son halini kontrol etmesiyle birlikte sadece doktor olmaktan baya fazlası son haliyle.

usopp beyler, herif 0'dı bu mesafeye geldi, gelişmeyi katlama olarak alırsak 0'ı kaçla çarparsan çarp sıfır:ehe: usopp un kaça katlandığını bulmak için üst matematik kullanmak lazım o kadar da uğraştırmayın beni herif en fazla katlayan:D

D. Luffy

Gerçekten zor bi soru. Usoop dedim sonuçta 2 yıldan önce 0 dı şimdi 1 olmuş bu büyük bi gelişme. Sanırım :hmm:

Edit: Nef-i Niye benim yazıcağımı çalıyosun :of: ( arada 1 dk var yazmam 2 dk ka sürdü :D )

Gerçekten zor bi soru. Usoop dedim sonuçta 2 yıldan önce 0 dı şimdi 1 olmuş bu büyük bi gelişme. Sanırım :hmm:

Edit: Nef-i Niye benim yazıcağımı çalıyosun :of: ( arada 1 dk var yazmam 2 dk ka sürdü :D )
enes siteyi ben sana gösterdim bir yorumu bana çok görüyorsun:( ( insan Abi'sine daha fazla saygı gösterir:of:)

renovatio

Robin ve Brook ikiside meyve gücüne sahip ve tam olarak kullanamıyorlardı. Ve aradan sonra meyve güçlerini tam olarak kullanabilmekteler. Ki meyve güçleri önemli bir şey. O yüzden 1-Robin 2-Brook.
Herkes Usop demiş, kişilik olarak Usop çok gelişmiş bunu göz ardı edemeyiz ama eğitim açısında pek fazla bir şey olmadı Usop' ta adam dayanıklıydı zaten biraz daha dayanıklılığını arttırmış. Keskin nişancılığı da her zaman ki gibi. Biz bu adamı korkak olduğu için sevmezdik adam şimdi biraz cesaret kazanmış hepsi bu ama daha gidecek çok yolu var daha.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık