Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük İhanet

En hayınn, en nalett?

• Kullanılan toplam oy
    228
Rosinante Doflamingo'ya sırtını dönmedi.
Doflamingo bunun gözleri önünde babasını öldürüp kafasını kesti.
Sonra aldı o kafayı çekti gitti.
Rosinante önce annesini kaybettiği yetmiyormuş gibi öz abisinin canavarca hislerle babasını öldürüşünü, ölüsüne bile değer vermeyişini seyretti.
Burada ihanet varsa Doflamingo'nun Rosinante'ye ettiği ihanet var.

Rosinante bir şekilde hayatta kaldı. Kendine bir hayat kurdu ve kendini birilerine yardım etmeye, korumaya adadı.
Sonra bir öğrendi ki zamanında babasını öldüren canavar, başka insanlara da zarar vermekte. Onu durdurmak istedi.
Ki bu zaten onun göreviydi de.
Görevini yaptı. Ama malesef şansa başarısız oldu.
Ben bunun neresinde ihanet var anlamadım. :bilmem:
Hele de Vergo ile kıyaslamak?
Doflamingo'nun ailesine "Dof'un kardeşi zaten bir sıkıntı çıkmaz." güveni ile girdi. Meyvesinin gücünğ herkesten yıllarca sakladı. Zaten konuşamadığını düşündükleri için herhangi bir şüphede duymadılar. Bunların hepsi Corazon'un Dof'un ve diğerlerinin güvenlerini sömürmesinin sonucu. En sonunda da zaten kendisini tamamen açık ederek Dof'a karşı çıktı. Eğer Dof, Corazon'a bu kadar güvendiyse ve daha sonra Corazon'un aslında düşman sağından olduğu ortaya çıktıysa bu ihanettir.

Doflamingo'nun ailesine "Dof'un kardeşi zaten bir sıkıntı çıkmaz." güveni ile girdi. Meyvesinin gücünğ herkesten yıllarca sakladı. Zaten konuşamadığını düşündükleri için herhangi bir şüphede duymadılar. Bunların hepsi Corazon'un Dof'un ve diğerlerinin güvenlerini sömürmesinin sonucu. En sonunda da zaten kendisini tamamen açık ederek Dof'a karşı çıktı. Eğer Dof, Corazon'a bu kadar güvendiyse ve daha sonra Corazon'un aslında düşman sağından olduğu ortaya çıktıysa bu ihanettir.
Doflamingo ailem dediği herkese güveniyor taklidi yapıyor.
Law'un meyveyi yediğini öğrendiğinde tek yaptığı sırıtarak "Benim için ölmesi için yetiştirilecek." demek oldu. Ailedeki herkes böyle yetişmiş. Herkes Doflamingo için ölmek üzere yaşıyor. (Bknz. Jola)
Yani burada birilerinin güvenini kullanan biri varsa Doflamingo.
Adam harika bir manipülatör. Bu nasıl görülmüyor, anlamıyorum.

Kaldı ki Doflamingo'nun, Rosinante'ye yaptığı o kalleşlikten sonra kalkıp da onu aileye almaması garip kaçardı.
Çocuğun gözü önünde babasını öldürüp, kafasını kesti. Bu çocuk karşına geldiğinde onu ekibine almaması garip kaçardı.
Adam "aile" adını verdiği bir grubu yönetiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık