Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Elbaf Arkından Beklentileriniz

Arktan Beklentileriniz?

• Kullanılan toplam oy
    46

Egghead Arkı yavaştan bitmek üzere ve büyük ihtimalle sonraki ada olan Elbaf'a gideceğiz. Bu arkta neler olacağını düşünüyorsunuz? Çoğumuzun One Piece'den beklentisi kalmasa da konuyu yine açmak istedim. Çok fazla ihtimal var ve ben bazılarını kafamdan sıraladım. Ankette olmayanları da yazabilirsiniz.

1-Usopp'un Karakter Gelişimi

Elbaf denildi mi tabii ilk akla Usopp geliyor. Usopp bu ark devlerden etkilenerek yıllardır beklediğimiz karakter gelişimini alabilir. Belki de Loki kötü niyetli bir prens çıkarsa onu indirecek kişi Usopp olabilir.

2-Hasır Şapkaların Güç Artışı Alması

Dorry ve Broggy Goroseileri gördükleri zaman Elbaf'taki büyük canavarlara benzettiklerini söylemişlerdi. Luffy'nin 2 yıllık arada aldığı eğitim gibi tayfanın geri kalanları da burada güçlenebilirler.

3-Kayıp Yüzyıl'ın Açıklanması

Vegapunk Ohara'daki kitapların Devler aracılığı ile Elbaf'a götürüldüğünü görmüştü. Burada Elbaf'taki kitaplardan Kayıp Yüzyıl hakkındaki bilgileri öğrenebiliriz.

4-Karasakal Korsanları vs Kızıl Saç Korsanları

Karasakal ve Shanks karşılaşması yıllardır beklenmekte. İkisinin bir gün karşılaşacakları kesin. Bu ark bu dövüş nihayet gerçekleşebilir.

5-Çapraz Lonca'nın Impel Down Baskını

Buda düşünülen bir ihtimal. Özellikle Doflamingo'nun Çapraz Loncaya katılması bekleniyor.

6-Karasakal Korsanlarının Poseidon ve Pluton Baskını

Caribou'nun Karasakal'a iki antik silahın yerini söyleyerek Karasakalların bu yerlere baskın atabileceğini düşünebiliriz.

7-Devrimcilerin Harekete Geçmesi

Sonunda 1100+ bölümdür beklediğimiz Devrimci Ordusunun harekete geçmesi.

Egghead sırasında arada Garp, Shanks gibi olayları görmüştük. Elbaf arc'ında da bu tarz hikayeler işlenebilir.

Muhtemelen çok zor ihtimal fakat Karasakal Korsanları vs Kızıl Saç Korsanları vs Hasır Şapka korsanları olarak üç tayfanın birbirleriyle kapıştığı bir savaş izlesek tadından yenmezdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık