Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Taşlama

Bu konu üste çıktığı zaman hemen bu konuya yazmak istedim. Acaba neden bu konuya yazmak istedim? Bu sorunun cevabı her şeyi özetliyor.

Artık çizmekten keyif almadığı belli. Önceden şakak kemiği bile belliydi çizimlerinde. Şimdi ise bütün gözlere perde çiziyor. İstisnasız hepsi perdeli. Çizmek istemiyorsan ya da sağlığın el vermiyorsa bunu söyle. Biz de ona göre beklentiye girelim.

Artık çizmekten keyif almadığı belli. Önceden şakak kemiği bile belliydi çizimlerinde. Şimdi ise bütün gözlere perde çiziyor. İstisnasız hepsi perdeli. Çizmek istemiyorsan ya da sağlığın el vermiyorsa bunu söyle. Biz de ona göre beklentiye girelim.
Adam ameliyattan sonra tam kendine gelememiş demek ki. Hunter-hunter veya one-punch man ilk çizimlerini okuyordu millet bu kadar laf etmemiştiler.
Ayrıca ara verseydi de eleştiri alacaktı.

Oda’ya tek atacağım taş Nami’ye bir meyve verip güçlendirmemesi. Bu adam hakkında tek derdim budur.

Adam ameliyattan sonra tam kendine gelememiş demek ki. Hunter-hunter veya one-punch man ilk çizimlerini okuyordu millet bu kadar laf etmemiştiler.
Ayrıca ara verseydi de eleştiri alacaktı.

Oda’ya tek atacağım taş Nami’ye bir meyve verip güçlendirmemesi. Bu adam hakkında tek derdim budur.

Ameliyattan önce de böyleydi.

Yahu adam astigmat ameliyatını Haziranda oldu, daha 2 ay olmuş ameliyat olalı. Mayıs ve haziranın ilk haftasına kadarki bölümlere baktım şimdi gayet detaylı çizmiş. Önceden gayet iyi çiziyormuş kusura bakmayın.

Özensiz çok çizimi var ameliyattan önce de. Geçen bir Akainu dönüşümü gösterildi, adam neredeyse çöp adama dönüşecek. @kaizokuou caps sende miydi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık