Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Taşlama

Yazdığı hikaye iyice biçimsiz bir şeye dönüşse de çizimleri çamurdan hallice bir şeye dönüşse de adam kaç yıldır çiziyor valla helal olsun.

Büyük ihtimalle çizerken çok eğleniyor ve tepkilerin farkında değil yoksa bu kadar dandik bir şeyi istikrarlı bir şekilde uzatarak yazmaya nasıl devam edebilir.

Şahsen benim bünyem Wano’dan sonrasını kaldırmadı bayadır okumuyorum, devam edenlere başarılar dilerim.

Bu konu hortlamamış hayret.

Özenip bir şey yazmayacağım, One Piece için değmez. Ama Oda'nın bile beni bu seri hakkında bu kadar hayal kırıklığına uğratabileceğini düşünmüyordum.

Mesele Zoro'nun ailesinin kim olduğu değil, mesele bu kadar dandik bir şekilde işlenmeleri. Adam yüzlerini çizmeye bile üşenmiş, tüm karakterleri silüet olarak çizmiş.

One Piece gözümde zaten bitmiş bir seriydi. Bu saatten sonra bu seriyi ben Naruto ve Bleach'in filler'ları ile bile kıyaslamam. Eminim onlarda daha çok emek vardır zaten.

Zoro ve Nami'nin geçmişlerine, gerçek ailelerine değinecektir. Elbet bir gün seri içerisinde bunları görürüz. Bu kadar da at ağızlı olamaz çünkü

Çizdiğin son arc leş herhangi bir ilgi çekici yanı olmayan gene sadece ada dışı aksiyonların önemseneceği gereksiz bir freak show

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık