Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Taşlama

One Piece'in finalinin kötü olması için özel uğraş gerekiyor. Şimdiye kadarki kazanılan tüm müttefikler all-star misali toplansa ve toplu bir savaş verirse hükümete karşı yeter işte çoğumuz gaza geliriz.
Bundan 5 yıl önce, şu karakterler Wano'da bir araya gelip savaşacak deseler havalara uçardık. Sonuç? Oda, her bi şeyi eline yüzüne bulaştırma potansiyeline sahip bir yazar, iyi bir final beklemiyorum.

One Piece'in finalinin kötü olması için özel uğraş gerekiyor. Şimdiye kadarki kazanılan tüm müttefikler all-star misali toplansa ve toplu bir savaş verirse hükümete karşı yeter işte çoğumuz gaza geliriz.

Bende öyle düşünüyorum da artık öyle bir şeye de pek gerek kalmadı. Zaman atlaması sonrası müttefikler öncesindekilerden kat kat daha güçlü (ada sakinlerini kastediyorum)
Son savaş için Pell, Vivi, Skypiea dakiler, Zeff, Saruyama korsan ittifakı, Water 7 kadrosu falan meşgul edilmemeli bence . Ayıp olur herkesin seviyesi belli.
Zaman atlaması sonrası kadroya bak şimdi. Minkler, cüceler, dokuz kın, balıkadamlar, tayfanın kendi armadası ve o armadanın dışında kalan diğer Dressrosa gladyatorleri, belki Kral Elizabello, hikaye dışında kalmazsa Bege (zaman atlaması sonrası tanıştıkları için saydım), gelirse Ceaser falan hatta. Piyuuuuuuuuv yani. Rebecca yla burada dalga geçiyorlar ya mesela. Rebecca Vivi gibi değil dövüşebiliyoro da var. Sonra antik silah balıkkız var var oğlu var.
Şimdi savaşa yaşlı Zeff ya da Gaimon gelse bir şekilde bir katakullide ölseler üzülürüm. Kureha gelse bir küçük açar Akainu ya falan sırça çekerken sırtından vurulur. O seviye bir drama istemiyorum.
Adam çok fazla karakter semirtti. Bunların beşte biri son savaşta gider diyorum ben. Onlarda Yeni Dünya nın ağır toplarından olmalı çocukluğumdan değil

Bundan 5 yıl önce, şu karakterler Wano'da bir araya gelip savaşacak deseler havalara uçardık. Sonuç? Oda, her bi şeyi eline yüzüne bulaştırma potansiyeline sahip bir yazar, iyi bir final beklemiyorum.
Sebebi şu ki adam tempoyu çok yavaş işliyor. Zaten bu yavaşlıkta işlerse eğer isterse Roger ve Xebec'i mezarından kaldırsın getirsin ikinci bir MF yapsın gene kimse hoşlanmaz. Wano arcı genelde topluca okuyup da sevmeyen çok az kişi gördüm. Bana gayet eğlenceli geldi mesela.

Bende öyle düşünüyorum da artık öyle bir şeye de pek gerek kalmadı. Zaman atlaması sonrası müttefikler öncesindekilerden kat kat daha güçlü (ada sakinlerini kastediyorum)
Son savaş için Pell, Vivi, Skypiea dakiler, Zeff, Saruyama korsan ittifakı, Water 7 kadrosu falan meşgul edilmemeli bence . Ayıp olur herkesin seviyesi belli.
Zaman atlaması sonrası kadroya bak şimdi. Minkler, cüceler, dokuz kın, balıkadamlar, tayfanın kendi armadası ve o armadanın dışında kalan diğer Dressrosa gladyatorleri, belki Kral Elizabello, hikaye dışında kalmazsa Bege (zaman atlaması sonrası tanıştıkları için saydım), gelirse Ceaser falan hatta. Piyuuuuuuuuv yani. Rebecca yla burada dalga geçiyorlar ya mesela. Rebecca Vivi gibi değil dövüşebiliyoro da var. Sonra antik silah balıkkız var var oğlu var.
Şimdi savaşa yaşlı Zeff ya da Gaimon gelse bir şekilde bir katakullide ölseler üzülürüm. Kureha gelse bir küçük açar Akainu ya falan sırça çekerken sırtından vurulur. O seviye bir drama istemiyorum.
Adam çok fazla karakter semirtti. Bunların beşte biri son savaşta gider diyorum ben. Onlarda Yeni Dünya nın ağır toplarından olmalı çocukluğumdan değil
Her karaktere önemli rol verecek diye bir şey yok :D. Figuran gibi iş çıkarabileceklerin orada olduklarını bilelim bir de birkaç panel yer verirsin yeter bence :D.

Kötü hikaye yazarı. Birbirlerinden kopuk, sonucu olmayan olaylar silsilesini Wano'da plot'a defalarca soktu.

Şu silah mevzusu sonuca bağlanmadı. Hee, o zaman bomboş ninjacılık yapmalarından başka bu hikayeye ne kattı? Sonra ağlarsın sağlığım kötü, 5 sene içerisinde bitirmek istiyorum diye.

Hala anlamsız olay örgülerine devam ediyor. Adamın tek yaptığı şeyler fanların sürekli sidik yarışına sokup, tartışmalarını sağlamak. Kurgu açısından doyurucu, tartışabileceğimiz bir şeyi uzun zamandır vermiyor yeteneksiz herif.

Kimetsu da geçer, Jujutsu da geçer, Chainsaw Man geçer. Hepsi de hak ediyor.

Rivayet Odur Ki:

Kekomancer tarafından yakalanan Oda, idam edileceği darağacına doğru yürümeye başlar. Kekomancer emri verir: ''Herkes Odayı taşlasın. Taş atmayanın boynu uçurulacak, böyle biline.'' Uğruna her hafta sayı çıkarttığı korsanfan halkı, Oda'yı taşlamaya başlar.
Vintage: ''Kadın düşmanı bir köpeksin allah cezanı versin.'' der ve taşı atar. William Cutting: ''Bok gibi bir hikaye yazarı. Naruto ve Bleach'e sallıyordunuz ama Op onların getir götürünü yapar ancak.'' der ve o da taşı sallar. Ancak ikisinin attığı taş da Oda'ya kadar gelmiş ve Oda'ya değmeden yere düşmüştür.

Oda'nın musahibi(can yoldaşı) Gutts'a gelir sıra. Gutts, Oda'ya taş atmasa bile, can korkusundan dolayı yerden aldığı bir Gülü idam edilmek üzere olan Oda'ya fırlatır ve: ''Şu son bölümlerdeki performansından dolayı memnun değilim. Umarım hızlıca düzelir.'' der. Gül Oda'ya değer ve yaralar. Al kanlar akar Oda'nın bedeninden. Can dostunun bu hareketinden incinen Oda'nın dudaklarından şu nefes dökülür:

''Şu kanlı zalımın ettiği işler, Garip bülbül gibi zaralar beni. Yağmur gibi yağar başıma taşlar, İlle de dostun bir fiskesi yaralar beni.''

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık