Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Övme

Yüzüklerin Efendisi'nden daha iyidir One Piece. Seri bittiğinde gönül rahatlığıyla bir çok kişinin böyle nitelendireceğini düşünüyorum. Dahidir.

One Piece'in en sevdiğim yönü çoğu karakter ve olayda mutlaka başka şeylere gönderme olması. Oda gönderme yaptığı kişi ya da olayları mangayla çok güzel harmanlıyor. Diğer bir yönü ise çizdiği karakterlerden en az birini kendinle bağdaştırabiliyorsun. Bazı kısımları çok uzatıyor, dövüşler aşırı aşırı iyi değil ama ben bu kısımlarıyla değil yukarıda bahsettiğim kısımlarıyla ilgilendiğim için hem bu adamı hem de çizdiği seriyi çok seviyorum. :)

E.Oda adamdır. Her kuruşuna kadar helal olsun çocukluğumda güzel anılar yaşattı bana. ennis lobby arcında robinden korkuyordum ne yalan söylim küçüktüm daha:) ruffy ve tayfasıyla büyüdüğüm için çok şanslıyım ve bunu E.odaya borçluyum. Nekadar para alırsa alsın umrumda değil yeterki devam etsin.

One Piece gibi bi eser yaptığı için teşekkür edin adama. Taşlamada neymiş :(
200-300 bölüm okursunuz/izlersiniz sıkılırsınız belki ama öyle bi sahne izlersinizki iyiki izlemişim dersiniz o 300 bölümü OP böyle bişey işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık