Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
Yaov he he. Bir tanecik deniz yılanına tek atamamış adam koskoca Moby Dick'i kesip Baba'ya tek atacak.
Beyaz'a dolaylı yoldan tek atacak ama evet tek atmış oluyor. Denizin dibinden gelecek kesiği nasıl engelleyecek ki? Dümeni kır? İskele alabanda(böyle bir terim var mı bilmiyorum), çapayı sal gemiyi kır? Yani, alttan gelen kesiği engelleyemez, Mihawk gibi bir saldırı yapması yeter. Linlin ile Kaido uçuyor ama Beyaz uçamıyor :( .

Beyaz'a dolaylı yoldan tek atacak ama evet tek atmış oluyor. Denizin dibinden gelecek kesiği nasıl engelleyecek ki? Dümeni kır? İskele alabanda(böyle bir terim var mı bilmiyorum), çapayı sal gemiyi kır? Yani, alttan gelen kesiği engelleyemez, Mihawk gibi bir saldırı yapması yeter. Linlin ile Kaido uçuyor ama Beyaz uçamıyor :( .
İskele alabanda terimini duyduydum. Meali ne bilmiyorum ama.
Senin bu dediğin bizim açımızdan imkansız görünmüyor ama seride bir örneği bile var mı? Yok. Demek ki seri içinde yapılamayacak bir şeymiş.

Neymiş efenim Akainu köpeği babalığın yüzünün yarısını almış. Adam zaten o esnada ölmeye karar vermiş yüzümü mü alacaksın al bakalım bana gerek yok edasıyla bakış atıyor yüzünün yarısı gittiğinde. ve akabinde yerin dibine sokuyor Akainu'yu. Bu kadar basit.

Burada asıl sorulması gereken soru şu:
Bazıları tarafından yonkoulara yakın görülen hatta bazılarının eşit hata uçuk olarak üzerinde görenlerin olduğu amiraller ver bunlar arasındaki en üst seviyede olan Akainu bu haldeki Babalığı yenemeyecekse (bakın verdiği zararları kastetmiyorum. Meyvesi zaten buna uygun) ne zaman yenecek? Ben her zaman demişimdir. Babalık Mf'de neden en güçlü adam olduğunu göstermiştir. Zira en güçsüz halinde yüzünün yarısının gitmiş halinde hem Akainu'yu yenmiş hem de Karasakala yarım atmıştır. İşin özü bu. Sizin Akainu'ya övgülerinizde babalık gibi en üst seviye adama zarar verebilmesinden kaynaklıdır. Yani aslında Babalık üzerinden prim kasıyorsunuz. Haberiniz yok..

Neymiş efenim Akainu köpeği babalığın yüzünün yarısını almış. Adam zaten o esnada ölmeye karar vermiş yüzümü mü alacaksın al bakalım bana gerek yok edasıyla bakış atıyor yüzünün yarısı gittiğinde. ve akabinde yerin dibine sokuyor Akainu'yu. Bu kadar basit.

Burada asıl sorulması gereken soru şu:
Bazıları tarafından yonkoulara yakın görülen hatta bazılarının eşit hata uçuk olarak üzerinde görenlerin olduğu amiraller ver bunlar arasındaki en üst seviyede olan Akainu bu haldeki Babalığı yenemeyecekse (bakın verdiği zararları kastetmiyorum. Meyvesi zaten buna uygun) ne zaman yenecek? Ben her zaman demişimdir. Babalık Mf'de neden en güçlü adam olduğunu göstermiştir. Zira en güçsüz halinde yüzünün yarısının gitmiş halinde hem Akainu'yu yenmiş hem de Karasakala yarım atmıştır. İşin özü bu. Sizin Akainu'ya övgülerinizde babalık gibi en üst seviye adama zarar verebilmesinden kaynaklıdır. Yani aslında Babalık üzerinden prim kasıyorsunuz. Haberiniz yok..
Akainu'yu övmüyorlar ki. Wb'ye arkacı diyerek Akainu'ya serdaaar dedirtiyor arkadaşlar. Forum inceci kaynıyor millet hep yanlış anlıyor.

Kimse arkasından saldırmadı Wb'ye. El kadar çocuğun az kafası çalışaymış. Görevini yerine getirdi adam. Squardo'dan bile yara alıyorsa bu Wb'nin hatası. Arkadan saldırdı başka ne oldu? komutanlarıyla ilgilenirken adamın arkasından saldırdı bu kadar basit.
Ulan tenhada oğlunu kandırıp, üstüne saldırtmak nasıl arkadan saldırmak olmuyor?
Savaşın ortasında saldırmak nasıl arkadan saldırmak oluyor?
Bu Sakazuki'de Usopp'ta bile çıkan gözlem haki yok mu da arkadan saldırmış sayılıyor Whitebeard? Bu nasıl bir argüman

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık