Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 402 88.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 52 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    454
O dövüş en nihayetinde berabere bitmiştir dedim ben kaç kere. Sonuçta kimse ellemese bile Wb de ölecekti ve yere düşmüş Akainu'yu öldürebilirdi. Ama o ölü haliyle en güçlü görülen amirali indirebileceğini de gösterdi işte mangaka. Bu adamın ölüsünün yaptığı şey bu.
MF sonunda dimdik ayakta duran Akainu değil miydi? Beraberlik yok, Wb yüceltilecek diye hakkı verilmiyor adamın.

MF sonunda dimdik ayakta duran Akainu değil miydi? Beraberlik yok, Wb yüceltilecek diye hakkı verilmiyor adamın.
Fişini çektikten sonra böğrüne mızrak saplasa ölecek Akainu. Aynı şekilde başka kimseyle dövüşmese bile ölümcül yara aldığı için eninde sonunda ölecekti Wb. Ha sen yine de beraberlik yok kısmında ısrarcıysan dövüşün net sonu Akainu'nun şaftı kaydıktan sonra boşluğa düştüğü andır. Ben biraz daha totalden baktığım için beraberlik diyorum.

Yani bitik Wb ölmeden önce serinin potansiyel en güçlü üç düşmanından ikisini yanında götürebilirdi, resmen mangakanın aptal kurgusuna sığınıp saklandığı için karakterler bugün Teach ve Akainu muhabbetine maruz kalıyoruz. Ya Wb'nin bunları öldürebileceği sahneleri çizme ya da bırak öldürsün anasını satayım. Ne bokuma Akainu'yu salıyor boşluğa ne bokuma Teach köpeğine karşı vicdan yapıyor. Anlamsız hareketler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık