Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 402 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    453
Ee aynı Wb'nin kendi ifadesi var. Bunu neden redterörlüyorsun:d
Ne ifadesi var? Kaido beni yener mi diyor ne diyor? :D

Bu serinin korsanlık olarak zirvesi kim? Roger.
Onunla eşit seviyede kapışıp ''KK koltuğunun önünde duruyor'' denilen ve ''İki Kral'' tarzında aşağıda ki gibi çizilen ki? WB.

Olay burada bitiyor zaten. Kaido bir WB etkisi yaratamamıştır hiçbir zaman.

Ne ifadesi var? Kaido beni yener mi diyor ne diyor? :D

Bu serinin korsanlık olarak zirvesi kim? Roger.
Onunla eşit seviyede kapışıp ''KK koltuğunun önünde duruyor'' denilen ve ''İki Kral'' tarzında aşağıda ki gibi çizilen ki? WB.

Olay burada bitiyor zaten. Kaido bir WB etkisi yaratamamıştır hiçbir zaman.
Kaido seride ağırlık olarak bu etkiyi vermemiş olabilir. Biz güç olarak kıyas yapıyoruz:d en azından ben öyle yapıyordum:d

Kaido seride ağırlık olarak bu etkiyi vermemiş olabilir. Biz güç olarak kıyas yapıyoruz:d en azından ben öyle yapıyordum:d
Etkiden kastımız o zaten.

Yani yaptıklarını karşılaştıralım yine WB her şekilde öne çıkıyor. Kaido'nun güç olarak karşılaştığı en güçlü rakip kimdi bu zamana kadar? Oden gördüğümüz, eskileri zayıf halini saymazsak. Bir de ufak çaplı BM bak onu da çarpışma olarak sayarız en fazla, dövüş olarak sayamayız...

Güçlü ama ne kadar güçlü? Luffy üzerinden karakterin gücüne bakmam ben bu seride.
Yani Oden'den baksak yine WB>Kaido'yu geç WB>>>>Kaido yazmamız lazım. Yaşlı WB'ye karşı bile harekete geçememiş bu Kaido ve BM bana hikaye anlatmaktan bahsediyorsun sen daha... :D

Etkiden kastımız o zaten.

Yani yaptıklarını karşılaştıralım yine WB her şekilde öne çıkıyor. Kaido'nun güç olarak karşılaştığı en güçlü rakip kimdi bu zamana kadar? Oden gördüğümüz, eskileri zayıf halini saymazsak. Bir de ufak çaplı BM bak onu da çarpışma olarak sayarız en fazla, dövüş olarak sayamayız...

Güçlü ama ne kadar güçlü? Luffy üzerinden karakterin gücüne bakmam ben bu seride.
Yani Oden'den baksak yine WB>Kaido'yu geç WB>>>>Kaido yazmamız lazım. Yaşlı WB'ye karşı bile harekete geçememiş bu Kaido ve BM bana hikaye anlatmaktan bahsediyorsun sen daha... :D
Yahu Gök yarma işini kılıçların silahların değmeme işini biz o ikiliden görmemiş miydik? ee Kaido da göstermedi mi? Kondisyon olarak da hayvanoğlu hayvan değil mi bu adam. Haki olarak ne eksiği var:d Üstelik gelecek görmeye kadar ilerletmiş işi. EE meyva desen doğal afet gibi meyva da var. Bana neyi eksik söyleyebilir misin wb veya roger'dan? Hani ağırlık gevgevine gireceksen hiç yorma kendini.
edit: Luffy dedin de herifi 800 yıllık tanrı yaptı yine dövüyor Kaido:d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık