Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 402 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    453
Benim ona boş yorum demem ona küfür etme hakkı vermez savunduğun şey çok saçma eğer adam rahatsız olursa reportlar yöneticiler değerlendirir ve buna göre yaptırım uygular.

Akainu'nun dediği şeylerin provokasyon olduğunu sen de biliyorsun ama ben filo kaptanlarıyla direkt tayfa üyeleri kadar güçlü bağlar olmadığını kabul ediyorum
Her şeyi verir boş yorum falan denmez o hak yok sende. Olayın reporta gitmesine gerek yok saygı duymuyorsan alıntı yapma.

Akainu provoke etmedi doğruyu söyledi. Yalanla tayfa kuran wb imiş dillendirmek provoke etmek değil. Bu kısmı salla üstte ki mesajı anla yeter zaten yeni gelenler gereğince saygısız...

Her şeyi verir boş yorum falan denmez o hak yok sende. Olayın reporta gitmesine gerek yok saygı duymuyorsan alıntı yapma.

Akainu provoke etmedi doğruyu söyledi. Yalanla tayfa kuran wb imiş dillendirmek provoke etmek değil. Bu kısmı salla üstte ki mesajı anla yeter zaten yeni gelenler gereğince saygısız...
Sen mesela sokak röportajı verirken birisi senin görüşüne boş yorum derse küfür de edersin darp da edersin kendinde o hakkı görüyorsun yaparsın ama bunu mantıklı ve olması doğal tepkilerden biriymiş gibi sunman çok saçma .d

Adamın yorumunun alıntıladığım kısmı benim için içi boş bir yazıysa boş yorum derim. Boş yorum büyük bir hakaret değil, sen buna özel olarak fazla alınabilirsin, ama abarttığın gibi bir durum yok ortada birisi bana boş yorum dediğinde ben küplere binmiyorum mesela.. neyi boş kanka açıkla diyorum. Bir içerik bana göre boşsa boş derim ki adamın tüm yorumuna boydan boya boş demedim orada parçalar halinde açıklamışım yorumlarını.. zaten yorumunu baştan aşağı boş bulsam direkt öyle yazardım veya hiç yazmazdım bu kadar uzun cevap verdiğime göre sadece belirli kısımları boş görmüşüm demektir

@Tiksav Lee kimse boş konuşuyorsun, boş yapıyorsun, boş yorum vs dedi diye küfrü hak etmez de bu laf alabildiğine itici ve tahrik edicidir bana göre. Şahsen aşırı tiksinirim. Bu tabiri olabildiğince az kullanmak, azalta azalta bitirmek lazım.

@Tiksav Lee kimse boş konuşuyorsun, boş yapıyorsun, boş yorum vs dedi diye küfrü hak etmez de bu laf alabildiğine itici ve tahrik edicidir bana göre. Şahsen aşırı tiksinirim. Bu tabiri olabildiğince az kullanmak, azalta azalta bitirmek lazım.
E ben adamın reportlama hakkı olduğuna itiraz etmiyorum zaten fakat adam bırak küfürü istediği tepkiyi verir diyor. Nasıl bir kafa yapısıysa.. gören de çok büyük bir şey dedim sanacak. Neyse düzenleyeyim yorumumu.

E ben adamın reportlama hakkı olduğuna itiraz etmiyorum zaten fakat adam bırak küfürü istediği tepkiyi verir diyor. Nasıl bir kafa yapısıysa.. gören de çok büyük bir şey dedim sanacak. Neyse düzenleyeyim yorumumu.
Forum ve forum kuralları ile alakalı demiyorum genel olarak diyorum bu tabiri kullanmasan çok daha iyi olur.

Vay anam vay. Eskiden nasıl da savunurdum. KB grubunda her gün 5v1 atardım.

Son uydurulan Oden hikayesinden ve Marco'nun MF'deki laflarının boşa çıkmasından sonra eski sevgim kalmadı Beyazbiyik Korsanları oluşumuna.

Şimdiki aklım olsa her hangi bir One Piece karakterini savunmak için efor harcamam. Gençlik işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık