Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 402 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    453
Kendi tayfasında Wano'lu bir karakter var. Oden'in çoçukları onun gemisinde doğmuş, Wano'da ki samuraylarla tanışmış. Yeterince alakası var. Hiç alakası olmadığı Balık Adam adasını himayesi altına alan WB için Wano'nun çok daha fazla anlamı olmalıydı.
Adam Thatch'in ölümüne bile ses çıkarmamış bu seferlik istisna demiş asdfdsaafhh Oden Momo veya Hiyori ölmüş umurunda olur mu?

Himaye altına almak diğer küçük korsanlardan korumak için. Yonkoların kendi bölgeleri var ve orayı Kaido almış. Tayfasındaki WANOLU zaten bunca yıl merak edip dönmediyse beni ilgilendirmez oralı olması. Zaten samuray ve çocuklar da kayıptı 20 yıldır.
İşte Kaido'nun bölgesi diye gidemedi diyorum bende. Eğer senin dediğin gibiyse de karaktersizlik yapmış hangisi daha kötü bilemiyorum artık. Oden tayfadan gitti diye başına gelenleri hak ettiğini düşünmüşse eğer cidden vefasızmış.

Adam Thatch'in ölümüne bile ses çıkarmamış bu seferlik istisna demiş asdfdsaafhh Oden Momo veya Hiyori ölmüş umurunda olur mu?
O da var doğru. Roger'ın oğlu diye Ace'i kayırıyor olabilir. Ondan kalan tek yadigar sonuçta. :D

Beyazsakalın ailesini koruma isteği onu çok güçlü yaptı ama bu koruma altında rahata alışan aile fertleri onun sonu oldu. Ace babası Rogerin mirasını yiyip tüketince babalığın kefen parasınada göz dikti lakin mirasa konamadan alacaklı Akainu tarafından öldürüldü. Bugünlerde yeni bir hayırsız babasının servetini tüketmiş ve bizim hasırlara göz diken aşifteninde sonu yakındır. :D

Kendisini Akainu değil, yaşlılık ve hastalık öldürmüştür. Amiralcilerin bu garip yorumlarını görse kalpten gidebilirdi bir de.

Karasakal'ın tehkikeli olduğunu farkettiğinden Ace'in ona yem olmasını istemedi bence. İstisna demesinin sebebi planlı olmak için muhtemelen. İçinde kötü bir hissin olduğunu da söyledi çünkü.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık