Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 402 88.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 52 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    454
Hiç hoş gelmeyen bir egosu vardı kimse bana dokunamaz kafası olmasa zaten MF'dan alayı sağ kurtulurdu. Severim ama ölmesi daha iyi oldu :D .

Gelmiş geçmiş en efsane karakterlerden biri. Yeri doldurulamaz. Law'mış, Kid'miş, bunlar Beyazsakal'ın bıyığı etmez. Mübalağa değil yalnız gerçekten etmez :D

Bu arada @Sanji Winsmoke, Oyaji'yi seslendiren ikinci bir kişi olamazdı diyorum ben de. Kinryu'nun seslendirdiği ve sesine bu kadar cuk oturduğu bir tipleme daha yok bence Wb'den başka. Çok çok iyiydi gerçekten.

Adamın soyadı bile bir anlam bir büyüklük çağrıştırıyor.

Zoraki kral değil, Gerçek Kral görmek isteyenler Edward Newgate'e baksın. Ihıcık bakın:

Adam gider ayak Teach ve Akainu'yu tokatladı yav. 1 vs 1'de Bu adamın genç ve muhtemelen en güçlü halini Roger alıyordu(denkti deniyor ama alıyordur muhtemelen). Düşünün Roger'in seviyesini
+ bilmem kaç.

Umarım Roger için bir şeyler gösterilir de nasıl bir canavar olduğunu görürüz. Canavar derken iyi anlamda :D WB için bu ifade kullanıldıysa Roger'ı düşünmek çok çok zor. Wb denk değildir bir tık altındadır sanırım.

Çok acımasız bir yorum olmuş ya :D Çağa ayak uydurması zaten mümkün değildi. Çağın kendisiydi, yeni çağda işi olmadığını "Beni yeni çağa taşıyabilecek bir gemi yok" diyerek özetledi adam.

Karakter zaten mükemmel üzerine konuşmaya gerek yok, benim asıl dikkatimi çeken kendisini seslendiren seiyuu Kinryū Arimoto . Bir ses bu kadar mı uyar karaktere helal olsun.
Niye acımasız olsun yahu. Artık yaşanmışlar ve yapacakları en faydalı şey ölüp gençlerin önünü açmak olur. Gençlere önem verelim. :)

Kaido gibi bir azmanın içinde olduğu koca korsan dünyasının Jinbei'nin deyimi ile lideri, Garp'in deyimiyle denizlerin efendisi, Sengoku'nun deyimi ile askeri güçle durdurulamayan koca çınar.

Adamın varlığı bile hükümet için korku salmış ki , Dragon , WB öldü , artık istediklerini yapacaklar diyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık