Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 402 88.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 52 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    454
Kardeşini öldürseler baban bu seferlik es geçicem der miydi?
Thatch veya Oden öldürülen kardeşim gibi çocuk mu? Veya babam kardeşimi öldürdüklerinde polise gitmek yerine, kardeşimin canlanmayacağını bile bile kardeşimi öldürene ve tüm sülalesine mi dalmalıydı? Sonuç olarak biz babasız kalmaz mıydık bu durumda?

Kaido çocuk değil ki, Oden de çocuğu değil kardeşi.
Örnek veriyorum hocam. Boş sorun çıkarmıyor, gidip intikam almaya çalışsa ben o dayağı yememiş olmuyorum. Dayak yerken babamdan yardım istesem eder. Ama sonrasında bu işin geri dönüşü olmuyor.

Thatch veya Oden öldürülen kardeşim gibi çocuk mu? Veya babam kardeşimi öldürdüklerinde polise gitmek yerine, kardeşimin canlanmayacağını bile bile kardeşimi öldürene ve tüm sülalesine mi dalmalıydı? Sonuç olarak biz babasız kalmaz mıydık bu durumda?

Örnek veriyorum hocam. Boş sorun çıkarmıyor, gidip intikam almaya çalışsa ben o dayağı yememiş olmuyorum. Dayak yerken babamdan yardım istesem eder. Ama sonrasında bu işin geri dönüşü olmuyor.
Wb polise mi gitsin? :D
Ayrıca hadi oden olayında adamları ölecek diye geçiştirdik, teach'e dalsa ölür müydü? Ki kendisinin gitmesine bile gerek yoktu. Marcoyla ace'i yollasa bile yeterdi.

Wb polise mi gitsin? :D
Ayrıca hadi oden olayında adamları ölecek diye geçiştirdik, teach'e dalsa ölür müydü? Ki kendisinin gitmesine bile gerek yoktu. Marcoyla ace'i yollasa bile yeterdi.
İşi Dünya Hükumeti'ne havale edebilir. :oleyo:
Yanlış hatırlıyor olabilirim de Teach için ne planladığını bilmiyorduk sanırım. Belki de bir şeyler yapacaktı, ama Ace hiç beklemeden kendi başına gitti direkt.

Prodüksiyon yok tuzak yok şartlar eşit Wb'de squardonun imzası yok dostum. Bu şekilde Kaido'nun Wb'yi öldürebileceğini hayal edemiyorum ben.
Hastalığı ve yaşlılığı var işte. Genç hali karşısında zaten Kaido'nun şansı yok ama son haliyle Kaido'yu yenememe ihtimali vardı, derim. Savaş sırasında bir anlık bocalamada amiraller ölümcül yaralar bıraktı üzerinde. Kaido karşısında bocalasa yine aynısı olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık