Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Edward Newgate vs. Savaş Lordları

Kim kazanır?

• Edward Newgate

Kullanılan: 1 20.0%
  • Savaş Lordları

Kullanılan: 4 80.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
Fazla abartmaya gerek yok arkadaşlar Lordlar alır götürür.
WB'nin karşısında ayakta durabilecek 3 tane schibukai var.
Dof - Mihawk ve Diğer kılıç ustası

Diğerleri 3 aşşağı 5 yukarı orta sınıf schibukai [ kuma ve law'ın meyveleri belki biraz işlerine yarar ]
ama Ace örneğinde olduğu gibi WB uykusunda bile dövüyor adamı :ehe:

Diğerleri 3 aşşağı 5 yukarı orta sınıf schibukai [ kuma ve law'ın meyveleri belki biraz işlerine yarar ]
Çoklu bir karşılaşmada BB ve Kumada rahatlıkla ayakta durup Wbye saldırı yapabilir.

Her ankette neden blackbeard var ? Bb li lordlar alır , bb siz Shirohige alır. Ben oy kullanmıyorum.Wb deprem kullanamazsa gücü %50 düşer.Ağır kasa , hareket hızı düşük deprem olmadan mihawkın kesmelerini durduramaz kumanın pati saldırıları , croco desert spada bunların hepsi Shirohigeye hasar verebilcek saldırılar

akala

mihawk gibi alan hareketleri olan bir adamı kendi mantrası ile rahatlıkla durdurur. Adam roger ve garp ile kılıç tokuşturmuş, diğer younkolar adamın zayıf anını yakalamaya çalışıyor.(kaido gibi) siz zayıflığını yok sayıp rogere kafa tutan gücüyle lordlar karşısında şansı yok sayıyorsunuz. Unutmayın ki bu lordlar yeni dünyada ayakta kalamayan donanmanın gücüne muhtaç kalanlarla bu kada güçlü
(dof ve bb gibi)

Kalbinin teklemesinin önlenmesi ne kadar güçlendirir ki wb yi. Sonuçta mf deki haliyle olcak. Luffy tutmasa boşboş bakıyordu crocoya yine kendi adamından bıçak yedi farkedemedi başta.

Hastalıksız bir 15 sene önceki hali falan olsa wb alır derdim ama mf deki haliyle alması imkansız bence. Sırf kalbi teklemiyor diye 7/24 deprem atıcak enerjisi bütün saldırıları savuşturucak gözlemi yok.Yukarıda yazdığım gibi croco ve kendi adamından yediği/yemek üzere olduğu saldırıya göre konuşuyorum

Edit . Yanına zoroyu verirsek alır ama

Kalbinin teklemesinin önlenmesi ne kadar güçlendirir ki wb yi. Sonuçta mf deki haliyle olcak. Luffy tutmasa boşboş bakıyordu crocoya yine kendi adamından bıçak yedi farkedemedi başta.
Yalnız Croco'yu, Luffy'nin durduracağını bildiği için bir şey yapmadı. Squardo'yada bilerek karşılık vermedi. Onunda saldıracağını biliyordu muhtemelen. Bunların aynısı Mihawk'ın ve Kizaru'nun ilk saldırıları içinde geçerli. Marco ve Jozu'nun durduracağını biliyordu. O yüzden kılını bile kıpırdatmayarak sadece gülümsedi ve durdu. Bunlarıda Kenbonshoku sayesinde biliyordur. Ben böyle anladım yani. Çünkü bu saldırılara hiç kıpırdamadan durması buna işarettir.

Yalnız Croco'yu, Luffy'nin durduracağını bildiği için bir şey yapmadı. Squardo'yada bilerek karşılık vermedi. Onunda saldıracağını biliyordu muhtemelen. Bunların aynısı Mihawk'ın ve Kizaru'nun ilk saldırıları içinde geçerli. Marco ve Jozu'nun durduracağını biliyordu. O yüzden kılını bile kıpırdatmayarak sadece gülümsedi ve durdu. Bunlarıda Kenbonshoku sayesinde biliyordur. Ben böyle anladım yani. Çünkü bu saldırılara hiç kıpırdamadan durması buna işarettir.
Öyle zaten.

Ankette ki shichilere baksan iyi olur Law yok ki :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık