Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dünyayı Etkileyen Olaylar

kao.one

Tunguska Olayında bahsedilen Nicola Teslanın kablosuz elektrik teknolojisinin çakmasını Dracula adlı dizi de gösteriyorlar

Hepsi gerçekten ilginç olaylar ekledikçe tekrar bakıyorum konuya,eline sağlık.

Şimdi bile volkan patlamasının külleri hava trafiğini mahvedip,uçak seferlerinin bir süre iptaline yol açıyor.Çok daha genç ve aktif bir volkan neler yapar siz düşünün.Tabii o kadar insanın ölmesinin sebebi buzul çağı,günümüzde yine buzul çağı yaşansa hayatta kalacak insan sayısının şimdiki nüfusa göre devede kulak kalacağını düşünüyorum.

Hepsi gerçekten ilginç olaylar ekledikçe tekrar bakıyorum konuya,eline sağlık.

Şimdi bile volkan patlamasının külleri hava trafiğini mahvedip,uçak seferlerinin bir süre iptaline yol açıyor.Çok daha genç ve aktif bir volkan neler yapar siz düşünün.Tabii o kadar insanın ölmesinin sebebi buzul çağı,günümüzde yine buzul çağı yaşansa hayatta kalacak insan sayısının şimdiki nüfusa göre devede kulak kalacağını düşünüyorum.
Teoriye göre, şimdiki siyahi, asyalı, iskandinav gibi bazı insan türleri yok olmuş.

Smoker eline koluan sağlık teşekkürler.Bilmediğim(iz) olaylarıda öğrenmiş olduk.Nükleer bombalar hakkında da şöyle birşey daha söylüyeyim Soğuk Savaş zamanında ve sonralarıda ıssız yerlerde çöllerde yerin belirli bir metre altında nükleer denemeler yapılmıştır.Yer kabugundaki hareketlenmeleri tetiklediği yönünde görüşlerde mevcut

Smoker eline koluan sağlık teşekkürler.Bilmediğim(iz) olaylarıda öğrenmiş olduk.Nükleer bombalar hakkında da şöyle birşey daha söylüyeyim Soğuk Savaş zamanında ve sonralarıda ıssız yerlerde çöllerde yerin belirli bir metre altında nükleer denemeler yapılmıştır.Yer kabugundaki hareketlenmeleri tetiklediği yönünde görüşlerde mevcut
Artık eskisi gibi nükleer bombalar yapılmıyor. O kadar büyük bomba atarsan, şehri komple yok edersin. İşgal etmeyeceksen bir işine de yaramaz. Artık küçük ama etkili bombalar yapılıyor.

İnsanlığın neslini tehlikeye atmış demek.
Acaba günümüzde insanlığı bu tarz bir duruma sokmak için bir şeyler yapılabilir mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık