Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dünyanın En Güçlü Kılıç Ustası Kimdir?

Kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    226
Bence çok zayıf bir meyve. Kılıçla yapacağın tekniğin aynısını eline bir dal parçası alıp da yapabilirsin. Olay kılıçta değil. Fujitora'nın parçalanmış binaları tayfanın üzerine yağdırdıklarında korkmaları da saçmaydı. Yani süper güçlü adamlarsınız bina ne lan?
Ben de şakasına yazdım o yorumu. Gösterildiği kadarıyla çöp meyve gerçekten.

Bina olsun meteor olsun bence önemli saldırılar. Kaido ve BM'yi bilmem ama geriye kalan neredeyse herkes o saldırıları karşılamak için zaman ve güç ayırmak zorunda. Binayı savunurken keserler adamı.

Ben de şakasına yazdım o yorumu. Gösterildiği kadarıyla çöp meyve gerçekten.

Bina olsun meteor olsun bence önemli saldırılar. Kaido ve BM'yi bilmem ama geriye kalan neredeyse herkes o saldırıları karşılamak için zaman ve güç ayırmak zorunda.
Fujitora'nın meyve potansiyelli. Öyle ki galaksideki dengeyi bozabilir tam potansiyeliyle kullanılırsa. Ama öyle büyük şeyler görmeyiz seride. NP.

Gıllı Döş+Bıyık+Sivas+Köz+:a:= DEİKU

Ankete bakacak olursak Ryuma ve Oden arasında kaldım.
Karizma abidesi :a:

Mevcut hayattakiler arasında Mihawk no1 olduğu için daha çok Mihawk'un olmadığı veya çok aktif olmayacağı zamanları düşündüm :T Yoksa dizerdim de tüm kılıçlı abileri. Ikisi siyah yapmış kılıcı, Oden de yapmış olabilir. Bakalım.

Sen seriyi izledin mi :artiz:
Yav bırakın şimdi onu bunu Ryuma sizin aşırı abarttığınız bir karakter. Mihawkdan daha beter şu Ryuma savunanlar ,ulan adam bir ejderha kesmiş o kadar shshshdhd hayır yani bir şeyde yok ortada ama Oden gibi kk ile yokculuk etmiş bir adam ya da Reyli gibi bir adam Ryumadan güçsüz he saçmalık.

Yav bırakın şimdi onu bunu Ryuma sizin aşırı abarttığınız bir karakter. Mihawkdan daha beter şu Ryuma savunanlar ,ulan adam bir ejderha kesmiş o kadar shshshdhd hayır yani bir şeyde yok ortada ama Oden gibi kk ile yokculuk etmiş bir adam ya da Reyli gibi bir adam Ryumadan güçsüz he saçmalık.
Buggy de kk ile yolculuk yaptı. Sonuç? Çöp.

Ayrıca bu da bir güç kıstası değil. Boşa çırpınışlar. Ryuma, wanodan çıkmış adını tüm dünyaya duyurmuş önüne geleni ezmiş, saniyeler içinde yenmiş, kılıcını karartacak kadar çok dövüşe girmiş, bir ülkenin ulusal değeri olmuş, ama güçsüz he?

Buggy de kk ile yolculuk yaptı. Sonuç? Çöp.

Ayrıca bu da bir güç kıstası değil. Boşa çırpınışlar. Ryuma, wanodan çıkmış adını tüm dünyaya duyurmuş önüne geleni ezmiş, saniyeler içinde yenmiş, kılıcını karartacak kadar çok dövüşe girmiş, bir ülkenin ulusal değeri olmuş, ama güçsüz he?
Buggy kılıç ustasımı kı? Kıyas yapıyprsun ayrıca bu ne biçim açıklama manga da Ryuma senin anlattığın gibi mi ? Geçiyor. Ayrıca Ryuma kesin biri değil net bir şey yok. Niye bu kadar herkese her şeyi kanıtlama çabanız. Oda diyecek bana Ryuma en güçlü diye dedi mi ? Demedi... Ama herkes en güçlü yaratık Kaiodu ve en güçlü insan WB diye kabul eder. Çünkü bunları Oda dedi.... Ee siz de Oda olmadığınıza göre sorun yok.

Karizma abidesi :a:

Mevcut hayattakiler arasında Mihawk no1 olduğu için daha çok Mihawk'un olmadığı veya çok aktif olmayacağı zamanları düşündüm :T Yoksa dizerdim de tüm kılıçlı abileri. Ikisi siyah yapmış kılıcı, Oden de yapmış olabilir. Bakalım.
Güzel konu:good: hani kılıçgiller fazla ilgimi çekmese bile insan aralarında hangisi en güçlüydü diye soruyor ister istemez.
Sivas ve Közü anlamadım. :hoo:
Sivas: Yiğidin harman olduğu yer.
Köz: Yiğidin besin kaynağı:rolleyes:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık