Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dünyanın En Güçlü Kılıç Ustası Kimdir?

Kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    226
Bence bu sorunun cevabını kılıç seviyelerine bakarakta anlayabiliriz. :ehe: Mihawk"ın EN GÜÇLÜ unvanını beleş"e aldığını düşünmüyorum. Muhtemelen Rayleigh ya da Fujitora"yı yenip elde etti. Bir kere Ryuma zamanı dövüşecek güçlü adam yokmuş.Olsa bile adam Wano dışına adım bile atmamış. Bu Ryuma anca ejderha kesip kız tavlamaya çalışsın.:artiz: Oden içinse muhtemelen yaşasaydı en güçlü kılıç ustası kendisi olurdu ama o kuzu kebap olmayı tercih ettiği için unvan direkt Mihawk"a kalmıştır.:oleyo:

İşte bu bir yorum, somut gerçek değil.

Ayrıca iradeden bahsetmiyor, sadece savaşçı ruh diyor. Farklı şeyler ve farklı yorumlanabilirler.

En güçlü adam denmiyor. Savaşçı ruh, çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Kişisel yorumunuzu gerçek kabul ediyorsunuz.

Ne tek başına savaştığı ne de en güçlü olduğu geçiyor.
Wanted'de geçen savaşçı ruhun Op'ta neye tekabül ettiği ve onun da ne anlama geldiği açıkça bellidir. Benzer noktaları olsa da farklı iki seriden bire bir aynı terimler bekliyorsan o senin bileceğin iş :sapkali:

Bence bu sorunun cevabını kılıç seviyelerine bakarakta anlayabiliriz. :ehe: Mihawk"ın EN GÜÇLÜ unvanını beleş"e aldığını düşünmüyorum. Muhtemelen Rayleigh ya da Fujitora"yı yenip elde etti. Bir kere Ryuma zamanı dövüşecek güçlü adam yokmuş.Olsa bile adam Wano dışına adım bile atmamış. Bu Ryuma anca ejderha kesip kız tavlamaya çalışsın.:artiz: Oden içinse muhtemelen yaşasaydı en güçlü kılıç ustası kendisi olurdu ama o kuzu kebap olmayı tercih ettiği için unvan direkt Mihawk"a kalmıştır.:oleyo:
Umarım ciddi değilsindir.

Dünyanın en savaşçı ruhu. O zaman dünyanın en güçlüsü, tarihin görüp görebileceği en güçlü adam. O kadar büyük ruh ki kendinden sonra gelecekleri bile diz çöktürmüş. Hey gidi ruh ya da Ryuma.

Hem kılıcı da karartmış. Mihawk ta karartmış o zaman Ryuma yokken serin en güçlüsü Mihawk.

Rogerin kılıç kararmamış beyaz mesela o bu ikisinin kulvarı değil o vakit.

Seride ki gizemi Ömer çelakıl gibi çözdüm sonunda

Oden Mihawk’ı mahveder.
Oden, Wb ve Roger’dan bir şeyler kapmıştır.
Sinirli bir Oden yok eder “Savaş yordu” şahsını.

Ne alaka? Zoroyada 21lik vermiş. Zoro hatırasına taşıyor. Ryuma da öyle olabilir. İlla 12 kullanacak diye bir şey yok. Kaldı ki adam 21likle en güçlü olmuş. Bireysel gücü daha baskın.
Adamla ilgili neredeyse hiç bilgi yokken onu nasıl böyle yüceltebiliyorsunuz anlamıyorum. Bu çakma samuray sadece Mihawk"tan değil Oden"den de güçsüz bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık