Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dünyanın En Güçlü Kılıç Ustası Kimdir?

Kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    226
İnsanlar sanıyor ki sadece Luffy daha güçlü ve iyi olacak. Hayır, yeni neslin geçmişe göre daha güçlü olacağını düşünüyorum. Karakterlerde genel bir güç artışı olacak. Garp'tan daha güçlü denizci, Beyazsakal'dan daha güçlü bir korsan, Xebec'den daha güçlü bir rakip, Roger'dan daha güçlü bir KK... Dolayısıyla geçmişe nazaran daha güçlü kılıç ustaları da olacak.

Sadece Joy Boy kafamı karıştıyor.

Ben Oden'in bile Ryuma büyük saygı duyduğu düşünüyorum. Kendini onunla kıyaslamaz bile. Ama Oden Yonkou Kaido ile denk. Bu durumda Mihawk'in Amiral veya Yonkou ile denk bir mücadelesini görene kadar Ryuma>Oden=Fujitora>Mihawk bu arada hem Fuji hemde Roger'de burada olmalı aslında. Bu adamların kılıçsız tek bir dovusu bile yok. Hatta Fuji meyve gücünü bile kullanırken kılıcı ile saldırılarını gerceklestiriyor. Adam kılıcı ile birleşmiş gibi. Bu adamı kılıçsız kimse düşünemez kesinlike Fuji'de eklenmeli.

Her biri kendi döneminin en iyisidir. Öncelikle Respect.

Fakat aralarında en ön plana çıkan kişi benim gözümde Ryuuma'dır. Aynı zamanda Ryuuma ile Zoro arasında bir bağ çıkacaktır ve Wano semalarında Ejder kesme miti Zoro'nun Kaido'ya atacağı kesiğe bağlanacaktır. Önden yerimizi alalım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık