Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dünyanın En Güçlü Kılıç Ustası Kimdir?

Kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    226
Mihawk ünlü saldırısı sırasında diyor ya "Aramızdaki seviyeyi görmek istiyorum" diye, işte o adam Ryuuma kendi döneminde.
Eğer her kılıç kullananı sayacaksak Roger'dır.
Bir ara eline kesici alet alan herkes kılıç ustası mı ne dendiydi galiba SBS'de. Ya da forumda böyle bir safsata çıktı benim aklımda öyle kaldı.

En iyi 12'liden biri Bisento. Yoru'yla aynı klasman.
Meitolar sırf kılıç barindirmiyor işte, tanımında da yazıyor, Hitetsu dayı da diyor Swords, spears falan diye.

Ha dediğin gibi sayalım dersen kılıç ustasi Rogeri da sayariz ki WB fena rencide olur :gamyon: her tutana da demiyoruk ayrıca. Shankse bile kesin bakmayan var.

Üye silindi 1004

Roger'ı karıştırmayın kazma gibi sallayarak kılıcı üçüne birden tek atar. Kazma gibi tuttuğu kılıcı ve gram estetik bir şekilde tutmadığı hırpani piştovuyla alayına tek atar GERÇEK KORSAN.

Bir ara eline kesici alet alan herkes kılıç ustası mı ne dendiydi galiba SBS'de. Ya da forumda böyle bir safsata çıktı benim aklımda öyle kaldı.
o şu şekildeydi, x kişisi eline kesici bi alet alırsa Mihawk>x oluyor. Herkes kılıç ustası olmuyordu, eline kılıç alırsa seviyesi belirleniyordu deiku ünvanı sayesinde yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık