Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dünya Hükümeti Kaç İmparator Oluşumu Eder?

Dünya Hükümeti Kaç Yonko Oluşumu Eder?

• Kullanılan toplam oy
    351
Hasır Şapka Korsanları ve Bonney vs Gorosei, Kizaru, Lucci Egghead de kapışıyor ve duruma bakılırsa bir Hasır Şapkalar etmiyorlar. Ben dört Yonkou şıkkını işeretlemişim ama anlaşılan Dünya Hükümeti'ne ve donanmaya fazla prim vermişim. Karasakal Korsanları, Kızıl Saç Korsanları (Marco dahil) ve Hasır Şapka Korsanları'nın (Yamato dahil) yapacağı bir ittifak yeterde artar bile.

Hasır Şapka Korsanları ve Bonney vs Gorosei, Kizaru, Lucci Egghead de kapışıyor ve duruma bakılırsa bir Hasır Şapkalar etmiyorlar. Ben dört Yonkou şıkkını işeretlemişim ama anlaşılan Dünya Hükümeti'ne ve donanmaya fazla prim vermişim. Karasakal Korsanları, Kızıl Saç Korsanları (Marco dahil) ve Hasır Şapka Korsanları'nın (Yamato dahil) yapacağı bir ittifak yeterde artar bile.
Gorosei>Amiraller diyorsun senin mantığına göre 6 Amiral 1 Yonko Tayfası etmiyor. :alkis:

Yonkousuna bağlı. 10 tane Mom oluşumu yetmez hükümete. Ama 2 Nika olsa fazla gelir mesela :D

Gorosei>Amiraller diyorsun senin mantığına göre 6 Amiral 1 Yonko Tayfası etmiyor. :alkis:
Hangi amiralden Haoshoku Haki şovu gördün de Gorosei'den üstün olduğunu düşünüyorsun!? Bu embesillerin elinde devasa bir güç var ama bunu kullanma noktasında eksikler. Senin amirallerde ise sağlam meyveler var iyi kullanıyorlar ama içleri boş, meyveden ibaretler. Luffy iki defa tekledi geçti.

Ayrıca söylediğinin benimle alakası bile yok. Egghead'e yaşanan olay tam olarak bu. Mangayı takip ettiğinden eminim. Gorosei + Kizaru + Lucci, Kaku + 30 bin kişilik donanma ve 100 tane savaş gemisi vs Hasır Şapka Korsanları + Bonney + Pacifista'lar + devler.

tanrı şövalyelerini de hesaba katarsak (hakkında bilgi sahibi olmadığımız tek oluşum) . benim için şöyle olurdu. kılıç sistemi - gorsei+ imu+cp0+ cp9 - amiraller +koramiraller impel down ve diğer güçleri imparator seviyesinde görünüyorum. bu şekilde 3 imparator grubu çıkar bence hükümetten

Denizciler adaya varmadan önce egghead'in deniz canavarlarına karşı savaştılar. Unutma hasır şapka tayfası az kalsın bu canavarlar tarafından yok ediliyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık