Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dragon ve Devrim Ordusu Beklentiyi Karşılayacak Kadar Güçlü müdür?

Kendi bakmış. Dragonun kokusunu mu aldı la adam gözlemiş işte. :(

Burgess herkesi topla gel tonla silah ganimeti olacak diyor. :( Sanırsın Teach oraya kendi başına uçup gitti.
Bir insanı attığı manga sayfası yalancı çıkarır mı hacı :hhh: Tek bildiğim Dragon ve Sabo burda diyor işte başka bişey bilmiyor yani kaç kişiler kimler var vesaire vesaire bi düşün bakalım orda WB ve Marco'nun olduğunu biliyorlarken oraya saldırdıklarını :hıh:

Bir insanı attığı manga sayfası yalancı çıkarır mı hacı :hhh: Tek bildiğim Dragon ve Sabo burda diyor işte başka bişey bilmiyor yani kaç kişiler kimler var vesaire vesaire bi düşün bakalım orda WB ve Marco'nun olduğunu biliyorlarken oraya saldırdıklarını :hıh:
Adam bulunduğu yerle ilgili diyor onu. Neresidir bilmiyorum tek bildiğim o ikisi burada, gizli üslerini buldum diyor herif. Dragon ofisinde oturuyor zaten, adam izlemiş demek olan biteni.
Teach dediğin adam meyve gücü için tüm WB tayfası ve Denizcilerin olduğu savaşa bi avuç adamla geliyor. Sengokudan Garpa herkese saldırıyor güç için ama işine yarayacak bi şey yoksa savaşmıyor.
WB ve Marco bi adada olsa ve Teach orada böyle silahların olduğunu bilse gider saldırır. Ayrıca adamlar devrim ordusu müneccim olmaya lüzum yok tüm güçlerin orada toplanmadığını bilmek için.

Kendi bakmış. Dragonun kokusunu mu aldı la adam gözlemiş işte. :(

Burgess herkesi topla gel tonla silah ganimeti olacak diyor. :( Sanırsın Teach oraya kendi başına antrenman için uçup gitti.

Eee tamam sıkıntı ne konuda devrim ordusu deniliyor zaten oluşum olarak bahsediliyor.Yani anlayacağın Teach imparator olarak diğer imparatorlar kadar dişli bir rakip olarak görmüyor bu oluşumu.Yoksa saldırmaz diğer imparatorlara saldırmadığı gibi.

Eee tamam sıkıntı ne konuda devrim ordusu deniliyor zaten oluşum olarak bahsediliyor.Yani anlayacağın Teach imparator olarak diğer imparatorlar kadar dişli bir rakip olarak görmüyor bu oluşumu.Yoksa saldırmaz diğer imparatorlara saldırmadığı gibi.
Tekrar yazmayayım.
Teach dediğin adam meyve gücü için tüm WB tayfası ve Denizcilerin olduğu savaşa bi avuç adamla geliyor. Yonkoudan Garpa Sengokuya herkese saldırıyor güç için ama işine yarayacak bi şey yoksa, kalmamışsa savaşmıyor, geri çekiliyor.
WB ve Marco bi adada olsa ve Teach orada böyle silahların olduğunu bilse gider saldırır. Ayrıca adamlar devrim ordusu müneccim olmaya lüzum yok tüm güçlerin orada toplanmadığını bilmek için.

Bu arada hiç düşünmüyoruz ama Burgess gözlem hakisi ile Baltigo'da hangi seviyede ne kadar adam var görmüş olamaz mı?

Diğer taraftan devrim ordusunun, gemide saklanan Burgess'i gemide, adaya gelen Burgess'i adada fark edememesi bana göre büyük bir zayıflık. Ussop'un bile duvar arkasındaki insanları görebildiğini biliyoruz. Dünyaya kafa tutan devrimcilerin arasında bir tane yokmuymuş o seviyede gözlem hakisi olan adam?!!

Bu arada hiç düşünmüyoruz ama Burgess gözlem hakisi ile Baltigo'da hangi seviyede ne kadar adam var görmüş olamaz mı?

Diğer taraftan devrim ordusunun, gemide saklanan Burgess'i gemide, adaya gelen Burgess'i adada fark edememesi bana göre büyük bir zayıflık. Ussop'un bile duvar arkasındaki insanları görebildiğini biliyoruz. Dünyaya kafa tutan devrimcilerin arasında bir tane yokmuymuş o seviyede gözlem hakisi olan adam?!!
Burgess önünü göremiyor hacı, çok büyük pay biçiyorsun adama :bilmem:

Evet haklısın ama böyle bir ihtimal var :)

Bir de aynanın öbür yüzü var, az evvel dediğim gibi gemide ve Baltigo'da Burgess'in fark edilmemesi Devrim Ordusu için büyük bir utanç sebebi olmalı.
K.haki öyle mi çalışıyor ki? Al şu an Bigmom'ın ve Katakuri'nin olduğu adada ölü olduğu sanılan bir Luffy var. Niye fark edemiyor bu k.haki ustaları? Kaldı ki Burgess'i fark ettiler bence. Şimdi ne desem boş gibi ama yakında devrimciler anlatıldığında bu dediğim çıkacak bence. Dragon güzel bir oyun oynadı.

Evet haklısın ama böyle bir ihtimal var :)

Bir de aynanın öbür yüzü var, az evvel dediğim gibi gemide ve Baltigo'da Burgess'in fark edilmemesi Devrim Ordusu için büyük bir utanç sebebi olmalı.
Ben ekibin o kadar dandik olmadığını bir plan ürünü olduğunu düşünüyorum ama tutupta WB ile kıyaslamanında bir alemi yok bence.

Şöyle bişey var mesela Squardo saldırdığında Marco diyor yanlış hatırlamıyorsam, '' ne kadar yakından gelirse gelsin böyle bi saldırıyı durdurabilmeliydi'' diye burda WB'nin fiziksel hızından yada reflekslerinden çok gözlem hakisinden bahsediyor olabilir :bilmem:

K.haki öyle mi çalışıyor ki? Al şu an Bigmom'ın ve Katakuri'nin olduğu adada ölü olduğu sanılan bir Luffy var. Niye fark edemiyor bu k.haki ustaları?
Bütün güvenliği Bege'ye vermiş adamlar, niyetleri partide eğlenmek.
Elbette bu durum düşüncemi haklı çıkarmaz ama duvarların arkasını görecek kadar gözlem hakisi var ise bu evrende, bunu yapabilen birileri olmalı diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık