Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball Super Anime Tartışma

Bölüm ne ara bitti farkına bile varamadım. Sanki bir kaç dk bölüm yapmışlar gibiydi. Hani devamı nerede bu kadarcık mı diye üzülüp durdum.

Fragmanda Goku dayak yiyor gibiydi ama fazla kasmadan ssj2 ile biletini kesti. Bölümüm adı Black'in kimliğiydi yanlış hatırlamıyorsam ama çok da bir şey öğrenemedik. @RocheFelix in dediği gibi bu bölümde yaşanan olaylar onun doğumuna neden olacak gibi duruyor.

MDL_Roronoa

Goku'nun beerusun elinde oyuncak olmasını hoş karşılamıyorum beyler.

Bölüm dediğiniz gibi akıcıydı. Pilaf falan da iyi sardı. Bu Kaio işi biraz zorlama gibi ama, Goku hemen Beerus sama sizle olan dövüş gibi hissettime getirdi.

Haftaya Vegeta oğluna iyi işkence edecek gibi duruyor.:D

Hep derim Krillin bu seriye lazım diye.

Goku'nun beerusun elinde oyuncak olmasını hoş karşılamıyorum beyler.
Normal, Goku bu sonuçta Bulma'nın da elinde oyuncak olur Chichi'nin de, ciddiye alıp dövüşmüyorlar sonuçta, kaldı ki Goku SSJB + Kaioken kullandığı vakit Beerus'u baya baya zorlar.

Lan Vegeta gururunu yesinler :D Sevdirdi yine kendini. Zamasu'da hafiften kesinleşti gibi. Onun dışında bölümün son saniyeleri de gayet komikti.

Goku yine güldürdü bu bölüm hal ve hareketleri ile. Ayrıca Zamasu'nun içinde bulunduğu 3-5 dakikalık kısımda oldukça iyiydi. Haftaya da Black'i görüyoruz ve SSJ Blue'ya benzer bir modda. Epey heyecanlandırdı beni doğrusu.

Goku yine güldürdü bu bölüm hal ve hareketleri ile. Ayrıca Zamasu'nun içinde bulunduğu 3-5 dakikalık kısımda oldukça iyiydi. Haftaya da Black'i görüyoruz ve SSJ Blue'ya benzer bir modda. Epey heyecanlandırdı beni doğrusu.
SSJ GOD SSJ Pink :p
şu Multiverse arc başlasada adam gibi bölüm izlesek ya bu nedir abi :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık