Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
Bu perde kapanınca, Mihawk'ı etrafında pasifistalarla çevrilmiş ve yenilmiş bir şekilde görebiliriz.

Hatta ağzından şu kelimeler dökülebilir.

''Lanet olsun Vegapunk, teknoloji çok gelişmiş, pacifistaları elmasla kaplamak nedir lanet olası!!!!!''
Böyle bir sahneyi çizeceğini sanmam Oda'nın.
O kadar şekil şukul pozdan sonra yapma muhtemelen.
Olsa azıcık ısınabilirdim o vampire. :artiz:

Bence Oda en güçlü kılıç kullanıcısını sadece kılıç ile dövüşenler arasında kulvar olarak daraltmıştır yani Vista'nın,Mihawk'ın,Zoro'nun içerisinde bulunduğu bir kulvar.O yüzden meyve kullanıcılarının bu grup içerisinde sayıldığını düşünmüyorum.
Bu yönden bakarsak Wb gibi hem meyve hem de kılıç kullananlar bu grup dışındadır.Shanks daha önceleri sadece kılıç ile dövüşen birisi olabilir mihawk ile kılıç tokuşturduğu zamanları kastediyorum İleriye dönük bakıldığında ise Shanks'ın tek kollu hali ile sadece kılıç kullanarak yonkouluk elde etmesi bence çok zor o yüzden yüzde 90 gibi bir ihtimal vererek Shanks'ın da meyve kullanıcısı olduğunu düşünüyorum.

Sence Mihawk'ı kim harcayacak? Bu eğitim muhabbeti ve aralarında oluşan bağ sebebiyle Zoro'nun hedefi değişecek gibi geliyor.

Aslında pek fazla seçenek de yok. Shiryu falan dışında belki 6. seviyeden kaçan başka mahkumlardan biri çıkabilir ama pek sanmıyorum.
Oda'nın kafasında ne olduğunu kestirmek güç. Benim istediğim şey tekrar dövüşmeleri. Çünkü bunun için sözleştiler. Mihawk, Zoro'ya söz verdi; Zoro, Luffy'ye söz verdi. Ayrıca Mihawk'ın üstüne bu kadar gizem kasmışken birden aradan çıkarması da kötü olur. Shiryu tarzı senaryolar bana cazip gelmiyor o yüzden. Bekleyip görelim.

Bence Oda en güçlü kılıç kullanıcısını sadece kılıç ile dövüşenler arasında kulvar olarak daraltmıştır yani Vista'nın,Mihawk'ın,Zoro'nun içerisinde bulunduğu bir kulvar.O yüzden meyve kullanıcılarının bu grup içerisinde sayıldığını düşünmüyorum.
Bu yönden bakarsak Wb gibi hem meyve hem de kılıç kullananlar bu grup dışındadır.Shanks daha önceleri sadece kılıç ile dövüşen birisi olabilir mihawk ile kılıç tokuşturduğu zamanları kastediyorum İleriye dönük bakıldığında ise Shanks'ın tek kollu hali ile sadece kılıç kullanarak yonkouluk elde etmesi bence çok zor o yüzden yüzde 90 gibi bir ihtimal vererek Shanks'ın da meyve kullanıcısı olduğunu düşünüyorum.
Kaku meyve kullanıcısı ve kılıç ustası.Bunu kendisi diyordu. Meyve kullanıcısı olması bir engel teşkil etmiyor. En azından her karakter için geçerli değildir.

Hala Mihawk en güçlü mü? en iyi mi? diye tartışılması garip geliyor bana. Adam kılıcını da karartmış ve en iyi kılıç elinde ki. Adamdan haki de akıyor yani. Bu adam en güçlü kılıç ustası unvanına sahip bu kadar basit :D

Hala Mihawk en güçlü mü? en iyi mi? diye tartışılması garip geliyor bana. Adam kılıcını da karartmış ve en iyi kılıç elinde ki. Adamdan haki de akıyor yani. Bu adam en güçlü kılıç ustası unvanına sahip bu kadar basit :D
Bana bunun kaynağını atar mısın? Herkes karartmış diyor ama ben Yoru'yu Mihawk'ın kararttığına dair bir şey hatırlamıyorum mangada.

Kaku meyve kullanıcısı ve kılıç ustası.Bunu kendisi diyordu. Meyve kullanıcısı olması bir engel teşkil etmiyor. En azından her karakter için geçerli değildir.
Kaku vs Zoro dövüşüne baktığımızda en güçlü saldırısını Zoan halindeyken yapmıştı yani meyve kullanımı kılıç ustalığının önüne geçmişti ki daha yeni meyve kullanan birisi aynı şekilde wb'ye bakıldığında da meyvesinin kılıç kullanımının önünde olduğunu görüyoruz ama Mihawk sadece kılıç kullanır haliyle en güçlü saldırısı da kılıç üzerinedir.Bu yüzden Mihawk en güçlü kılıç ustasıdır.(ünvandan dolayı en iyisi olduğunu kastediyorum)
Rayleigh sadece kılıç kullanan birisi bu mantıkla yola çıkarsam Mihawk>Rayleigh.
Yani wb kılıç kullanıcısıdır ama en güçlü kılıç kullanıcısı olabilmen için saldırılarının da kılıç yoğunluklu olması gerekir.Wb sırf kılıç kullanıyor diye bu onu en güçlü kılıç ustası yapmaz.Ama bu tabi ki kılıç ustası olması yönünde engel değildir.En güçlü olmak isteyen kişinin en güçlü saldırısı da kılıç temelli olmalıdır.

Son düzenleme:
Bana bunun kaynağını atar mısın? Herkes karartmış diyor ama ben Yoru'yu Mihawk'ın kararttığına dair bir şey hatırlamıyorum mangada.
Kesin kaynak yok ama mantık var işte. Adam başkasının kararmış kılıcını alıp en iyi benim diye gezmez. Ve Zoro’ya yapamadığı şey hakkında biliyormuş gibi bilgi vermeye kalkmaz :D

Kesin kaynak yok ama mantık var işte. Adam başkasının kararmış kılıcını alıp en iyi benim diye gezmez. Ve Zoro’ya yapamadığı şey hakkında biliyormuş gibi bilgi vermeye kalkmaz :D
Neden gezmesin?
Zoro'ya kılıç karartmayı anlatması için yapmasına gerek var mı, bu adam kılıç üstadı bilecek herhalde ne nedir. Zoro'ya da kılıç karartmayı değil hakinin önemini anlatıyor. Sağlam hakin olsun, al meyve bıçağını bas hakini, al sana Yoru diyor. Bence yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık