Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
Gözümün gördüğü kadar güzelsin,
İçimdeki değer kadar özelsin.
Kalbimin boğazına kadar sensin,
Sen beni neden böyle hep üzersin?

Yüreğimde kanatlanmış bir melek,
Ömrüm baharında açan tek çiçek
Bahtıma konan nakışlı kelebek,
Senle huzur mu hüzün mü gelecek?

Ne garip beklerim her an gelmeni,
Siler mi acılar bendeki seni,
Alıp gitsende bedenle gölgeni,
Sen nesin kalp çözer mi gizemini?

Bu adamın seviyesi ile ilgili yeni film isabetli ve güzel bir noktaya değindi. Zoro meteoor'u düşünceli bir şekilde ikiye kesti ama Mihawk ise öylesine kılıcını sallayarak meteoor'dan şaşimi yaotı. Seviyesi hala belirsiz ama arşa değdiği için belirsiz mesajı verildi..
Eğer, filmdeki gücü gerçeği yansıtıyor muazzam güçlü çıkacak.

Eğer, filmdeki gücü gerçeği yansıtıyor muazzam güçlü çıkacak.
Bence Toei reyiz güç meselesini Oda'dan daha iyi beceriyor. Örneğin mangada Luffy bildiğin tek yedi Kaidou'dan ama animede epey bir kapıştılar. Manga bilmeyen biri Luffy handikap olsun yardımla olsun Kaido'yu indirdiği vakit daha ılımlı bakacak olaya ama manga okurları daha sert eleştirecek. Oda diyordur zaten bunlara ben çizemiyorum ama siz yapın diye.

Filmleri argüman olarak görmüyorum ama evet, o meteoru tuzlabuz etmesi basit bir şey değil. Op evreninde amiralden daha zayıf karakterlerin yapabileceği iş değil bu.

Filmleri argüman olarak görmüyorum ama evet, o meteoru tuzlabuz etmesi basit bir şey değil. Op evreninde amiralden daha zayıf karakterlerin yapabileceği iş değil bu.
Filmi geçtim MF'deki buz dağını yonkoudan aşağı kimse yanlışlıkla kesemez. Sağ kol olsun amiral olsun o kütleyi kesmek için baya bir efor harcaması gerekir. Mihawk çok başka bir seviyede. Bunun farkında olmayanlar çok üzülecek.

Shiryuu bu arkadaşı darmaduman etmezse Zoro’nun seri sonunda Mihawk’ı yendiğinde yonko seviyesi olması lazım zaten.Yani senaryoya göre Mihawk imparatorun bir tık gerisinde onu yenen yonko seviyesi olur.Korsan kral olacak luffy ben şu olacaksam senden azını beklemem diyor daha ilk tanıştıklarında.Aşağısı bir seviye Zoro için utanç olur.Hatta Ray’i de geçecek bence Zoro mangaka buna çabalayacak.

Mihawk Luffy'nin ödülünü haber vermek amacıyla Shanks'ı ziyaret ettiği sıra bu Shanks'ın eleman neden soğuk terler döküyor ? Alt tarafı bir shichibukaisin yerini bil muhabbeti yapmalıydı :) Tırsan eleman da Shanks'ın ekibinde çok uzun yıllarca bulunmuş biri. Tamam üst düzey adamlarından değil ancak kendi kaptanının gücünü biliyorsun ulan ! Ne tırsıyorsun şu vampirden yemez seni :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık