Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Shanks

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    216
Hakinin ileri düzeylerini geçtim normal halini bile kullanamayacak durumdaydı. Bir iki sahnede zar zor kullanıyor. Seride olsa bile bir şey değişmezdi ki.

Kral hakiyi kullanamıyor.
Gelen saldırıya göremiyor gözlemi de zayıflamış.
MF’deki WB yenilmesi için zayıflatıldı. Genç Prime hali orada olsaydı denizcilerin içinden geçerdi. Prime halini bırak, zayıflatılmamış hali olsaydı bile yeterdi.

Hakinin ileri düzeylerini geçtim normal halini bile kullanamayacak durumdaydı. Bir iki sahnede zar zor kullanıyor. Seride olsa bile bir şey değişmezdi ki.

Kral hakiyi kullanamıyor.
Gelen saldırıyı göremiyor gözlemi de zayıflamış.

Shanks'a sormak lazım WB'de haki var mı yok mu diye.

O yetenekler seride yoktu henüz.
Biraz fazla gaza gelmişim haklısın o dönemlerde haki sadece logialara vurmak için ve milleti bayıltmak için kullanıyordu.yinede hiç kral hakisi kullanmadı.kral hakisini kullanmadığını varsayacağım.
-gelişmiş gözlemi var mıdır bilemiyorum ama bence hasta haliyle kullanmayabilir.
-gelişmiş silahlanma kullanabilir mi emin değilim,ama hadi kullansın.
-bu durumda yine kaido kazanır.fakat çok daha zor olur.
-tabi yine de net yorum yapmak güç.

Mihawk`ın Kaido yada Nika seviyesinde hakisi olsa bile alamayabilir Shanks`ı.Çünkü fiziksel istatistikleri yakın.Shanks kral hakiyle üstünlük kuracaktır.Kılıç ustalıkları arasındaki fark`da yakın.Haki belirleyici olur bu mücadelede.

MF’deki WB yenilmesi için zayıflatıldı. Genç Prime hali orada olsaydı denizcilerin içinden geçerdi. Prime halini bırak, zayıflatılmamış hali olsaydı bile yeterdi.
72 yaşında iyi dayandı bile denebilir.
Shanks'a sormak lazım WB'de haki var mı yok mu diye.
Shanks'la haki çarpıştırması neyi değiştiriyor onu anlamadım. Adam zayıflamış işte 1 kere haki salsa ikinciyi yapamayacak durumda.

Güncelde wb ile prime dönemindeki shanks i kıyaslamak aşırı saçmalamak olur.Wb nin prime dönemi shanks in roger tayfasında miço olduğu dönemdi.Shanks de Mihawk ile kılıç kapıştırdığı dönemde bırakın yonkou olmasını toy olduğu dönemdi.Malum kolunu kaybetmesi zaten 12 sene önceydi.Neyse zaten sonuçta resmi mangada geçen olayların önemi yok fanları için.Onlar kendi kafalarında hayal dünyalarında ne istiyorlarsa onu söyleyip duruyorlar.Mangada Shanks dalga geçerek direk Mihawk a Kid e yaptığı gibi tek atsa yine sonuç değişmeyecek : ) Dediğim gibi Odayı bile takmıyor fanları :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık