Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Shanks

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    216
Sen ben beckmanı yasoppu ver bakiyim mihawka ödülü kaç oluyor görürsün
Aynı mantık yine Luffy için kurulur. Bunların ödülü etkilemediği açık. Luffy'nin altında Kid ve Law'inkinden çok daha değerli net 3 adam var en az. Bunlardan biri eski Shichi.

Üstüne Luffy Yonko. Ama Kid ve Law ile aynı ödülde. Ödülleri bunların etkilemediğinin net kanıtı.

Mihawk ın seviyesi Crocco-Kid-Law ayarı birisi.Kuvvetli ama kendi çapında işte.Mihawk hakkında mangada gördüklerimiz kadarıyla tablo bu.Siz hayal dünyanızda kendinizi tatmin etmeye devam edin onun sonu yok tabii.

Mihawk savaş lordu olmadan önce arı kovanına çomak sokup durmuş ve başı ağrıyınca huzur istiyorum diye inzivaya çekilmiş bir karakter. Liderlik vasfı yok, mücadele iradesi ve hırsı Shanks'a göre az. Shanks kol kaybetmesine rağmen gücünden bir şey kaybetmemiş ki bu da onun ne kadar çok yönlü olduğuna ayrıca vurgu. MF'de Shanks ve Mihawk aynı anda Luffy'nin peşine düşse ve önlerine Beyazsakal müttefikleri çıksaydı sizce hangisi daha çabuk ulaşırdı? Eminim ki Mihawk geleceği görüp Shansk'ın ondan önce varacağını anlar mücadeleyi bırakırdı.

Shanks:
Genel Haki 9,6/10
Hız: 9.0
Fizikse güç: 9.3
Teknik: 9.0
Zeka: 9.5

Mihawk:
Genel Haki: 9.3/10
Hız: 8.8
Fiziksel güç: 9.5
Teknik: 9.3
Zeka: 9.0

Mihawk savaş lordu olmadan önce arı kovanına çomak sokup durmuş ve başı ağrıyınca huzur istiyorum diye inzivaya çekilmiş bir karakter. Liderlik vasfı yok, mücadele iradesi ve hırsı Shanks'a göre az. Shanks kol kaybetmesine rağmen gücünden bir şey kaybetmemiş ki bu da onun ne kadar çok yönlü olduğuna ayrıca vurgu. MF'de Shanks ve Mihawk aynı anda Luffy'nin peşine düşse ve önlerine Beyazsakal müttefikleri çıksaydı sizce hangisi daha çabuk ulaşırdı? Eminim ki Mihawk geleceği görüp Shansk'ın ondan önce varacağını anlar mücadeleyi bırakırdı.
Hırsı olan Shanks, Big Mom ve Kaido'nun düşmesini bekliyor. Tiç'i sürekli şikayet ediyor birilerine... Hırsa bak be. Doflamingo'nun hırsı daha fazla mesela.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık