Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Shanks

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    217
Niye böyle bir şey düşündün anlamadım. Şöyle örnek vereyim,
WB depremle tsunami yaratıyor.
Aokiji Ice Age ile tsunami donduruyor.
Mihawk dondurulan tsunamiyi kesiyor.

Tsunamideki etkilerine bakıldıgında WB = AOKIJI = MIHAWK çok net ortada bence. :)
O zaman Aokiji'yi yenen Akainu -> Akainu>Aokiji - Akainu'yu durduran Shanks -> Shanks>Akainu o zaman Shanks > WB diye uzar gider bu konu.

Niye böyle bir şey düşündün anlamadım. Şöyle örnek vereyim,
WB depremle tsunami yaratıyor.
Aokiji Ice Age ile tsunami donduruyor.
Mihawk dondurulan tsunamiyi kesiyor.

Tsunamideki etkilerine bakıldıgında WB = AOKIJI = MIHAWK çok net ortada bence. :)
Hayır iyi incelememişsin. İlk ikisi bir oluşturma içerisinde bulunurken Mihawk sadece değişkliğe yol açıyor. Bu bakımdan Mihawk arkada kalır. Bir yerde tsunami oluşturmak. Diğer yanda bundan buz dağı oluşturmak. Diğer yanda bunu ikiye ayırmak?

Mihawk hakkında hiç bilgimiz yok. Mihawk'ın Grand Line'de sürekli gezinmesi güçsüz olduğunu açıklamaz. Ona bakarsak Mihawk güçsüz olsaydı WB, Shanks'ın Mihawk ile dövüşünü hiç sormazdı. Hele WB gibi gençliğinde neredeyse KK seviyesi birisi için Shanks'a Mihawk ile olan dövüşünü soruyor :) Muhtemelen Marco'dan güçlüdür. Yani Yonkolardan sonraki 5. en güçlü korsan.

Şimdi ankete gelirsek Shanks alır diyorum. Mihawk kılıç dövüşünde üstün olsa bile haki faktörüyle Shanks'ın alma ihtimali yüksek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık