Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Kuzan

Aokiji vs Mihawk

• Aokiji takmaz bile.Direk buzdan heykele çevirir.

• Az biraz zorlandıktan sonra Aokiji paketler.

• Aşırı zorlanarakta olsa Aokiji alır.

• Beraberlik

• Mihawk zorlanarakta olsa alır.

• Az biraz zorlansada Mihawk bir daha birleşmemek üzere Aokijiyi onlarca parçaya ayırır.

• Mihawk hiç zorlanmaz.Tavşan avlama bıçağıyla bile alır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Mihawk'ın 2'sinide yenicek saldırı gücünü cıkartabilcek seviyesi vardır.Defans yönündende iyi gibi akıllı dövüşürse ve biraz ballı olursa belki şansı olur.

Onlarda vurdumu indirme diye bir olay yokki.
Kılıç ustaları o yönden daha şanslı bence.Eger biraz daha üstünse amiral'lerden bence Roger ve Wb'den daha çok şansı olur.
Deprem ile iki yumrukta Akainu yamuluyor vurdumu indirme durumu nasıl olmaz ? Roger'ın gücünü bilemeyiz ama Beyazsakal üzerinden gidersem Deprem meyvesinin ölümcüllüğüne rağmen Zirve haldeki Beyazsakalın 2 Amirali alabileceği meçhul. Eğer hayalindeki Mihawk kılıç sallayacak Akainu ikiye bölünecek veya kılıç sallayacak kolu bacağı kopacak falansa o iş Amirale yaramaz. Gitsin Vistanın kolunun bacağını kessin. Logia savunması yapabilen Amiraller bunlar boru değil. Beyazsakal bisento ile Aokijiyi hakiyle deldiğinde Aokiji Logia savunması ile bi şekilde savunmuştu kendini. Bunu Mihawk'a yapabilir. 1v1'de bile Mihawk'ın alabileceği Meçhul 1v2 abartılıyor.

Roger, Rayleigh ve BM'nin kılıç taşıdığı Mihawk'tan önceki zamanlarda en güçlü kılıç ustası bakalım kim çıkacak... :a:

Kuzan bacaksız olmasa epey düşünürdüm ama bu şartlarda %51 Mihawk alır diyeyim.

Bana kalırsa Mihawk Shanks'ta olduğu gibi engelli kişilerle savaşmayı reddederek oradan ayrılır.

Roger, Rayleigh ve BM'nin kılıç taşıdığı Mihawk'tan önceki zamanlarda en güçlü kılıç ustası bakalım kim çıkacak... :a:

Kuzan bacaksız olmasa epey düşünürdüm ama bu şartlarda %51 Mihawk alır diyeyim.

Bana kalırsa Mihawk Shanks'ta olduğu gibi engelli kişilerle savaşmayı reddederek oradan ayrılır.
Kuzanın bacağının olmaması belli değil daha.Mangada böyle bir şeyden bahsedilmedi henüz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık