Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Issho

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    146
Sonra niye Fuji eziliyor diyorsunuz oluyor : (

Bir amiral etmediği her halinden belli sırf Zoro'nun hedefi diye sağ koldan üstün görüyorum ben yoksa yaptıklarına baksak bunu bile göstermiyor : (

Aokijinin yerine gelmiş bir Adam Fuji çok zorlanır ama alır Amiral etmeyen bu adamı.
Vasıfsız ama şans vermek lazım. Karşımıza hiç çıkmasa bu gün Mom'dan sonra amiraller yonkou olacaktı.

Mihawk, mangaka tescilli en iyi kılıç ustası. Milletin ona oy atması mantıklı. Bu öyle Kaido-Shanks konusunda olduğu gibi öyle eğilip bükülen bir açıklama da değil yani. Kaido havada karada en iyi denilince, benim ümidim Shanks demiştin yanlış hatırlamıyorsam Kaido vs Shanks konusunda mesela. Seninki de Shanks'ı uçurmak oluyor o zaman.
Yonkou vs Yonkou da verdiğim oydan bahsediyorsun sanırım? Ayrıca o konuda da ilk attığım mesajlar ile son attığım mesajlar arasındaki farkın Shanks'in bir Yonkou gibi değilde hala bir Miço gibi yorumlanması sebebiyle olduğunu da görebilirsin.

Aynı seviyenin adamları arasında tercihini sempatisi olduğu adamdan yana kullanmak ve üstelik bunu yaparken altını çizerek sempati ve beklenti sebebi diyerek açıkça ifade etmenin nesi yanlış? Kaido'nun bahsini yatır derler, en güçlü diye anılır bilinir diye denilmesi karşısında ve bunun yanında defalarca yenilip ve defalarca yakalanmış bir adam olması ile birlikte Shanks bunu yener demek kadar doğal bir durum yok. Yani bana göre Shanks'i uçurduğum yok.

Mihawk'ın Kaido dan çok ama çok daha net bir ünvanı var doğru. Ama bu ünvanı onu ancak Vista'nın önüne düşünmeden geçirmemizi sağlıyor ötesi yok.

Konuya gelirsek bir Amiral çok zorlanarak Mihawk'ı alır ve arada oy farkı sebebiyle de Fuji ezilior çünkü başka bir amiral olsa böyle olmazdı diye düşünmek abartı bir yorum mu? Bana göre değil.

Shanks'i uçurmak için çok sebep var mangada. Ama Mihawk'ı uçurmak için müridi olmaktan başka sebep yok bence : ))

Son düzenleme:
Fuji iyi bir kılıç kullanıcısı, iyi bir K. Haki kullanıcısı ve muazzam meyve sahibi bir delikanlı, oturduğu yerden alır Mihawk'ı.

Forumdaki haterlar sebebiyle Mihawk fanı oldum sanırım.

Mihawk yüksek zorlukta kazanır burayı, Fuji'nin yarı yarıya şansı var tabii.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık