Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Edward Weevil

Mihawk vs Weevil

• Kullanılan toplam oy
    210
Yok be bu normal bir konu. :/
Tüh kusura bakma :/ Ama konu için yazacak olursam yine de havada kalıyor :(
Kizaru'nun söyledikleri, tanıtıldığı sayıdaki verdiği yıkımdan ötürü Weevil diyesim var.
Diğer yandan da Mihawk'a ne diyeceğimi bilmiyorum doğrusu. Bir hareketini diğerine bağlayamıyorum. Aralarındaki vs bildiklerimize göre mi olacak ?
Eğer öyleyse Weevil biraz daha ağır basıyor benim için.

Kesinlikle ayıboğan DB'daki majin buu havası var bu karekterde.Ayrıca Kizaru gibi trollün ciddi anlamda övdüğü karekter.Adam Marco ile bile billur geçer haldeydi.

Roronoa Zoro

Neye göre kime göre. Kaç kere daha hiç bir şeyi bilinmeyen karakterlerin vsleri açılacak. Yeter olm ya. Saçma saçma konular.

karolla

kizaru wbnin gençliğini hatirlatiyor dedi diye bu onu süper güçlü yapmaz. ileride luffy kk olursa, we genç haki dahi kullanamayan bir adam gelip enies lobbyi yıkar, impeldowndan falan kaçarsa, aynı kizaru onun için de luffynin gençliğini andırıyor diyebilir. bu o kişiyi süper güçlü yapmaz. ayrıca wbnin 15 tümen komutanını mihawk da tek başına alır luffy de dof da law da. o eziklerin doğru düzgün bir gücü bile yok. hiçbiri haki kullanıcısı değil. sai kadar bile güçlü değil. bunları yenmek mi marifet. dof iki yıl önce bunları kukla yaptı. amiralin kolunu alması tek güç kistasimiz olmalıdır. bu da onun çok güçlü olduğunu gösterir. aranızda mihawk meyvesi olmayan zettoyu kesemez diyen yoktur herhalde. koka yapınca adam elmas seviyesine çıkmadığına göre mihawk da kesebilir.

şuan gösterilenler için cevabim mihawk.

kizaru wbnin gençliğini hatirlatiyor dedi diye bu onu süper güçlü yapmaz. ileride luffy kk olursa, we genç haki dahi kullanamayan bir adam gelip enies lobbyi yıkar, impeldowndan falan kaçarsa, aynı kizaru onun için de luffynin gençliğini andırıyor diyebilir. bu o kişiyi süper güçlü yapmaz. ayrıca wbnin 15 tümen komutanını mihawk da tek başına alır luffy de dof da law da. o eziklerin doğru düzgün bir gücü bile yok. hiçbiri haki kullanıcısı değil. sai kadar bile güçlü değil. bunları yenmek mi marifet. dof iki yıl önce bunları kukla yaptı. amiralin kolunu alması tek güç kistasimiz olmalıdır. bu da onun çok güçlü olduğunu gösterir. aranızda mihawk meyvesi olmayan zettoyu kesemez diyen yoktur herhalde. koka yapınca adam elmas seviyesine çıkmadığına göre mihawk da kesebilir.

şuan gösterilenler için cevabim mihawk.
nasıl hiç biri haki kullanamıyor

Mihawk alır çünkü görmediğimiz tonla yeteneği çıkacak.Weewil'a gelirsek Luffy'i aramaya başladı en geç bi arc sonra dayak yeyip müttefik olur.Mihawk sona saklanan çok daha güclü bi karakter diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık