Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Charlotte Linlin

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    270
Konunun kilitlenmesine şaşırmıştım. Tekrar açılması iyi olmuş.
Yonkolarla Mihawk ve Amiraller karşılaştırılmayacak da kim karşılaştırılacak. :(

Zor bir vs olacağı kesin.
Mihawk'ı da Linlin'i de neredeyse hiç görmedik ve gördüklerimiz üzerinden Linlin derim.

Bu kadın gemiyi kesicem demedi mi ? Ne engel ona ? Ayrıca BM'nin karakterini gördüğümüze göre amacına ulaşana kadar yakıp yıkmaktan çekinmeyen bir tip.Jinbei'nin yumruğunu gördüğü halde bu atağı yiyebiliyor.Nami elektriği verebiliyor.

Ayrıca Mihawk'ın Luffy'i gerçekten mf de öldürmesini bekliyor muydun ?
Bm, gemiyi keseceğim diyor ve slash atıyor. Daha sonra araya giren Jinbei bunu engelliyor. Kadın Jinbei'yi kesmek için slash atmıyor ki. Ona rağmen Jinbei uçup gidiyor.
Jinbei'nin saldırısı kadının umrunda değil. Jinbei '' git buradan '' diyor, saldırıya hazırlanıyor. Bakıyoruz Bm'ye, hala pasta derdinde. Jinbei'nin saldırısı umrunda değil. Zaten saldırıdan sonra kadında tık yok. Aynı şekilde pasta derdine devam.

Zaten kimse öldürmesini beklemiyor. Ama en azından Luffy'yi durdurma/engelleme niyeti var. Mihawk -Bm. Hangisi bu olaylar esnasında daha ciddiydi desen. Cevap, bariz Mihawk.

Bm, gemiyi keseceğim diyor ve slash atıyor. Daha sonra araya giren Jinbei bunu engelliyor. Kadın Jinbei'yi kesmek için slash atmıyor ki. Ona rağmen Jinbei uçup gidiyor.
Jinbei'nin saldırısı kadının umrunda değil. Jinbei '' git buradan '' diyor, saldırıya hazırlanıyor. Bakıyoruz Bm'ye, hala pasta derdinde. Jinbei'nin saldırısı umrunda değil. Zaten saldırıdan sonra kadında tık yok. Aynı şekilde pasta derdine devam.

Zaten kimse öldürmesini beklemiyor. Ama en azından Luffy'yi durdurma/engelleme niyeti var. Mihawk -Bm. Hangisi bu olaylar esnasında daha ciddiydi desen. Cevap, bariz Mihawk.
BM burada Jinbe'yi öldürmek istiyor diye yorumladım. Onu ikiye ayır ve yak diyor Jinbe için.

Uçuyor dediğin adamda 0 hasar var.Ayrıca ''pasta derdinde diğerleri umrunda değil'' demişsin.Evet bir kısmı doğru fakat bir kısmı tamamen kendi yorumun.Buraya şöyle de yorum yapılabilir.Bu kadının bir amacı var ve o amacına ulaşana kadar yakıp yıkmaktan çekinmiyor.Kesicem diyor ve ortada sonuç yok.Ayrıca ortada sadece savunma gibi bir durumda yok.Bizimkiler bildiğin gemiyi savunduğu gibi karşı saldırıda yapabiliyor.BM'nin o karşı saldırıdan hasar alıp almaması önemli değil.''Yonko'' mertebesindeki kadın çer çöp diyebileceğimiz adamlar tarafından kısa sürelide olsa ekarte ediliyor.

Ciddiyet kısmında da katılmıyorum.Siz Mihawk Luffy'i durduramadı,Vista'yla muhattap oldu diye Mihawk'ı gömmüyor musunuz ? Mihawk en azından bir komutanla muhattap oldu.BM'nin muhattap olduğu isimleri Vista'ya yakın görüyor musun ?

BM burada Jinbe'yi öldürmek istiyor diye yorumladım. Onu ikiye ayır ve yak diyor Jinbe için.
Olabilir, ben gemiye diye zannettim.

Uçuyor dediğin adamda 0 hasar var.Ayrıca ''pasta derdinde diğerleri umrunda değil'' demişsin.Evet bir kısmı doğru fakat bir kısmı tamamen kendi yorumun.Buraya şöyle de yorum yapılabilir.Bu kadının bir amacı var ve o amacına ulaşana kadar yakıp yıkmaktan çekinmiyor.Kesicem diyor ve ortada sonuç yok.Ayrıca ortada sadece savunma gibi bir durumda yok.Bizimkiler bildiğin gemiyi savunduğu gibi karşı saldırıda yapabiliyor.BM'nin o karşı saldırıdan hasar alıp almaması önemli değil.''Yonko'' mertebesindeki kadın çer çöp diyebileceğimiz adamlar tarafından kısa sürelide olsa ekarte ediliyor.

Ciddiyet kısmında da katılmıyorum.Siz Mihawk Luffy'i durduramadı,Vista'yla muhattap oldu diye Mihawk'ı gömmüyor musunuz ? Mihawk en azından bir komutanla muhattap oldu.BM'nin muhattap olduğu isimleri Vista'ya yakın görüyor musun ?
O zamanlar da yazmıştım. Bizimkiler çöp değil artık diye. Hele Jinbei hiç değil.Adam eski shichibukai. Adam belki de Bm'ye en güçlü saldırısını yapıyor. Kadın yine pasta diyor. Bm'nin durumu kararlılık değil, saplantı hali gibi bir şey. İkisi arasında dağlar kadar fark var. Kadın krizde. Madde krizine girenleri düşün. Sen bu kişilere ''bunun amacı var'' mı dersin yoksa '' bu adam olayı saplantı haline getirmiş'' mi dersin.

Biz? Diğerleri kim, bilmiyorum. Mihawk'ın muhattap olduğu kişi Wb 5. tümen komutanı. Jinbei eski shichibukailerden. İki yıl sonrasında Bm'nin müttefiki gibi bir şeydi. O kadar boş bir karakter değil. Belki yonko 4. , 5. komutanı seviyesinde.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık