Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Dracule Mihawk & Boa Hancock vs. Donquixote Doflamingo & Crocodile

Hangi takım kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    134
Mihawk eğer h.haki kullanmayacaksa sağ kol seviye bir adam bu şekilde değerlendirmek daha mantıklı bana kalırsa.

Mihawk+Crocodile=Yonko ama(Cross Guild) Doflamingo+Hancock=Yonko mudur ?
Hancock ile Croco yakın seviye güçteler.Mihawk ve Doflamingo mücadelesi sonucu belirler.

mihawk tarafı alır.O değilde buradaki üyelerin %95 i mihawk-zoro fanı olup böyle vs konusu açmakta cesaret ister.

Bu arada Dofycular değil genel bir algı vardı, wb ailesi çok gömülür ve genel algı öyleydi. 3 tane Dofyci vs forum gibi bir durum yoktu. Daha yaşlı olsan sende Dofyci olurdun.
Yok... Doflar ilk çıktığında bile Wb komutanlarına rakip görmedim aile üyelerini.. hatırlıyorum hasbelkader eski fikirlerimi

Yok... Doflar ilk çıktığında bile Wb komutanlarına rakip görmedim aile üyelerini.. hatırlıyorum hasbelkader eski fikirlerimi
Yok demek istediğim forum algısı dönem dönem değişir. Buradaki karanlık dönemlerde bende yoktum ama manga takip ediyordum.yasli derken 2010 veya daha eski zamanlarda başlasan algın farklı olurdu. Şimdi başlayanlar nasıl g5 seviyorsa öyle.wampirde haki var mı yok mu tartışması oluyordu. Kılıcı nasıl çekiyor diye bile bir konu vardı boyundan büyük kılıç.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık