Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dota 2 (2013)

Dota 2 oynuyor musunuz

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
2 sene sonra bir yayınca da denk geldim oyun ne olmuş öyle. Seyir zevki vardı birazcık onuda bitirmişler. Earth Sakir uçuyor, Balanar uçuyor, uçuşan bir sürü şey var..Kapattım yarım saat sonra tabi..

2 sene sonra bir yayınca da denk geldim oyun ne olmuş öyle. Seyir zevki vardı birazcık onuda bitirmişler. Earth Sakir uçuyor, Balanar uçuyor, uçuşan bir sürü şey var..Kapattım yarım saat sonra tabi..
Eartshaker'ın uçması çok kötü olmuş bence de. Ama çoğu değişimin iyi yönde olduğunu düşünüyorum şahsen.

Eartshaker'ın uçması çok kötü olmuş bence de. Ama çoğu değişimin iyi yönde olduğunu düşünüyorum şahsen.
Dota 3 çıkana kadar yeminliyim,en iyi versiyonu da olsa oynamam. Çünkü lanet oyuna başlayınca çıkamıyorsun diğer oyunlar basit geliyor. Onun haricinde, 3-5 ay öncesine kadar tertemizdi izliyordum yatmadan önce bir iki maç, şimdilerde çok karışık geliyor. İzlerken takip edilemiyor.

Valla ben de askerlik is güç derken pek oturamıyorum pc başına, gerçi artık otursam da dotaya pek girmiyorum, ama hala oynuyorsan eski günlerin hatırına fan sesinle beraber atalım bir ara :D
Oooo ben 2 senedir açmıyorum herhalde. Bakmam lazım son maç tarihine. Yine bir kf party atarız ya

Refresher kasan Ember'dan fena bir rampage... Ember buildimi değiştirme vakti gelmiş, Refresher kasmam ama Aghanim ve Maelstorm kasarım gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık