Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dota 2 (2013)

Dota 2 oynuyor musunuz

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Hacı aslında Cdec'i İG yerine davet edilir diye düşünüyordum, TI5 öncesi İG'den daha çok iş yaptılar, İg'nin tek avantajı Chuan gibi renkli bir kişiliğe sahip olmaları, gerisi boş. Cdec ise gerçekten Çin Dotasına tepki olarak kurulmuş sanki, oyunlarında gram sıkıcılık hissetmiyorum, durmadan combat isteyen bir takım.

Ehome vs Secret'a şaşırmadım, çünkü Secret'ın bir tokat yemesi gerekiyordu, New Meta heroları ile ancak bir yere kadar gidiliyor, meta'nın dışına çıkan pickler genelde oyunları alıyor, Secret biraz geç kaldı bu konuda, ayrıca s4'un yaptığı bir ahmaklık var, Storm pickliyor kendine ama Anti-Mage'i banlamıyor, e haliyle gelen vurur giden vurur.

EG ise gerçekten hakkını veriyor şu oyunun, New Meta'yı darmaduman eden yegane takımlardan, 113 tane hero var yanlış hatırlamıyorsam, yarısını kullandılar, diğer takımlar toplasan 30 hero kullanmamıştır, e haliyle diğer picklere karşı üstün kılıyorlar kendini, finali hak ediyorlar benim için.

Benim TI5 'de hayal kırıklığı yaşadığım tek oyuncu İCEİCEİCE oldu açıkçası, neredeyse hiç bir oyunda etkin bir performansı yoktu, bir Zai, Universe, Yao kadar etkin olamadı bir türlü, durmadan Tusk pickleriyle Vg'nin ipini çeken kişi oldu açıkçası.

Ehome hakkında bir kaç kelam etmek gerekirse, LaNm ve RotK'un tecrübeleriyle buraya kadar geldiler, sonrası için ne olur bilemem.

VP için tek söylenecek şey Stop picking Silencer.

Hayır karşıya alınacak anti mage de burning boru değil yani.

Hayır karşıya alınacak anti mage de burning boru değil yani.
Burning i sevmiyorum ben, farm almadan combata gelmeyen birisi, safelane dediğin az biraz farm alınca direk gang squad'a katılır, Burning aksine 3 slot+ Pt almadan combatlara teşrif etmiyor.

Ppd benim gözümde zaten şu anki en iyi drafter.Takım halinde çok güzel oyun oynuyor EG.Kombatları,pozisyon alışları ve birbirleriyle iletişimi cidden çok üst seviyede ve hem bireysel hem takım oyunu olarak çok iyi yerdeler.Ehome'u eskiden dotadan biliyordum zaten takımda tanıdığım iki isim de Rotk ve LaNm(efsane eartshaker :D ).Dediğim gibi pek maçları takip etmiyorum ama VG'de cidden performans düşüklüğü var zira international'dan önce çok iyi maçlar çıkarıyorlardı ki benim compendium sıralamamda 3.sırayı VG'ye vermiştim.Cdec'i dediğim gibi pek tanımıyorum amerika takımı galiba pek izlemedim elemeleri de ama bence sürpriz çıkışları oldu bir wildcard takımı olarak.Bu arada carry silencer görmek beni mutlu ediyor supp yerine :)İllidan silencer cidden iş yapıyor :D
Cdec LGD'nin alt takımıydı, Maybe'yi Lgd'ye kaptırınca onlardan koptu Cdec, Hacı iyi hoşta, kasması diğer safelane carrylerine oranla daha zor, takımın durmadan kill çıkartıp int kazandırması gerek :D

Burning i sevmiyorum ben, farm almadan combata gelmeyen birisi, safelane dediğin az biraz farm alınca direk gang squad'a katılır, Burning aksine 3 slot+ Pt almadan combatlara teşrif etmiyor.

Cdec LGD'nin alt takımıydı, Maybe'yi Lgd'ye kaptırınca onlardan koptu Cdec, Hacı iyi hoşta, kasması diğer safelane carrylerine oranla daha zor, takımın durmadan kill çıkartıp int kazandırması gerek :D
Ne demek fighta gelmiyor adam mantayı bitirir bitirmez geldi (ki anti magede aşağısı kurtarmaz) aldığı iki kille basherını aldı ondan sonra kill ala ala creep ala ala 6 slot oldu. Ki pt+ 3 item yapıp girse bile profesyonel oyunlarda normal bir şey olabilir pubda olmasa da çünkü takımı onun yerine tutabilir oyunu.

Ne demek fighta gelmiyor adam mantayı bitirir bitirmez geldi (ki anti magede aşağısı kurtarmaz) aldığı iki kille basherını aldı ondan sonra kill ala ala creep ala ala 6 slot oldu. Ki pt+ 3 item yapıp girse bile profesyonel oyunlarda normal bir şey olabilir pubda olmasa da çünkü takımı onun yerine tutabilir oyunu.
TI3'den TI5 e kadar ki süreçten bahsediyorum ben, tek oyunu baz almıyorum.

Roronoa Zoro

Rtz'nin emeğine yazık oldu, sadece statlara bakıp da RTZ'ye kızanları da hiç anlamıyorum. Embesil s4, Kuroky, Zai ağzına sıçtı attı turnuvanın. Gariban Rtz ne kadar uğraşsa da kurtaramadı b*k çukurundan takımını. O draftları yapan embesillerin de oynayacağı oyunu da ne edeyim ben. s4 resmen E-Home maçlarını Zai ile birlikte sattı. 2. maçta RTZ'ye space açmak yerine jungle'ı Enigma ile şapır şupur edip zamanında bkb'yi bitiremedi, 1923ı9123 oyundur qop alıp her seferinde batıran s4'a zaten bi' şey demiyorum. Zai'nin elinin ayarı yok birader; ya berbat ötesi oynuyor ya da mükemmel işler çıkarıyor. Dengesizlik bunlara sebep oluyor işte. Fear alsın bu saatten turnuvayı, gönlüm onlarla, bay bay RTZ :(

Lütfen All star maçı böyle olmasın

Edit : baya eğlenceliydi yalan söylemiyim şimdi :D :D

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık