Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dota 2 (2013)

Dota 2 oynuyor musunuz

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Lol'de bile o kadar oynadım toplam 30-40 maç atmışımdır ama hala adam akıllı oynayamıyorum anca easy botlarda takılıyoruz bu dota lol'den daha zor diyolar kesin bunuda oynayamam elin rusundan japonundan boş yere küfür yemiyelim şimdi rpgler haricinde fifa online 3'ü bekliyorum alayının aklını almak için:D

Yok yok bir rus olamazsın cidden.Rus demek apayrı bir şey demek böyle.Tanımsız.Yaşayıp tecrübe edince anlıyorsun.

Ya her şey bunlarda ya.Trollük yapıyorlar kötü oynuyorlar.İngilizce konuşuyorsun rusça cevap veriyorlar.şarkı söylüyorlar.Feedliyorlar.Sana sarıyorlar.İtemini kırıyorlar.Dıdısının dıdısı yani

Bir ruslarla bir de türklerle oynama :D Düşersen aynı oyuna yapacak bir şey yok elbette ama şu zamana kadar gözlemlerime dayanarak bu oyunu yapanlar bu 2 milletten. Çünkü ikiside oyunu sadece kendilerinin bildiğini iddaa ediyor..
Ben henüz görmedim dotada "pro" olmayan Türk oyuncu ahaha:D Başka sitelerde de muhabbeti geçiyor bir anlatıyorlar sanarsın milyon dolarlık turnuva kazanmışlar :D Arada dota 2 atıyorum da hala öğrenme faslındayım daha yaşamadım pek normal oyun ama rusları merak etmedim değil :D

Edit: Bu da bir dota videosu altında yazıyordu baya gülmüştüm;
US East = United of Russia East.
US West = United of Russia West.
West Europe = West Russia.
East Europe = East Russia.
Russia = Mother Russia.
China = Friend Russia.
Asia = Russia of Asia.
Australia = Austrorussia.
Brazil = Brussia.

Ben henüz görmedim dotada "pro" olmayan Türk oyuncu ahaha:D Başka sitelerde de muhabbeti geçiyor bir anlatıyorlar sanarsın milyon dolarlık turnuva kazanmışlar :D Arada dota 2 atıyorum da hala öğrenme faslındayım daha yaşamadım pek normal oyun ama rusları merak etmedim değil :D

Edit: Bu da bir dota videosu altında yazıyordu baya gülmüştüm;
US East = United of Russia East.
US West = United of Russia West.
West Europe = West Russia.
East Europe = East Russia.
Russia = Mother Russia.
China = Friend Russia.
Asia = Russia of Asia.
Australia = Austrorussia.
Brazil = Brussia.
Ahahahah çok iyi ya.Favorim Russia of Asia :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık