Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Donquixote Doflamingo

xxxsmarty

Logialara birşey yapamadığını gördük (bkz: croco reis) bana kalırsa bu adam haki bilmediği sürece sağlam bi logia tarafından hallonabilir..

Logialara birşey yapamadığını gördük (bkz: croco reis) bana kalırsa bu adam haki bilmediği sürece sağlam bi logia tarafından hallonabilir..
bu konu acıldıgında daha doflamingo için totos önemli degil diyorlardı.yani haki veya adamın gücü ne kadar büyükmüş,az bucuk tahmin ettim ama beklentilerin cok ötesinde cıktı,manga takip etmiyorsan bilemem ama adamı fazla kücümsemişin ;)

ama su an bildiklerimiz üzere adamda bırak sadece hakiyi muhtemelen 3 tipte var ve houshoku haki sahibi.smokerı cok kolay saf dısı bıraktı.ki yanan meteoruda yeni koydugum resimde öyle kesebilmesini hakiye baglıyorum.yoksa meyve gücü üstünlügünde bariz üstünlük isshodaydı.

yani dofun gücü sahip oldugu busoshoku miktarıyla birlikte inanaılmaz tehlike.tek zayıf yanı ise her zamanki gibi kendinden cok güclü meyve kullanıcıları ve kendinden cok daha üstün ve daha fazla potansiyele sahip haki kullanıcıları.bence sırf o yüzden vergoya law neysede,hasır sapkaya dikkat et o cocukta houshoku var dedi.

yani vergo hakini asarsa seni maymun eder,potansiyeliylede benim için bile sorun dedi.ben hala luffynin kan revan içinde bile olsa dofu indirecegini düsünüyorum.

Sylar

Heroeste sylar vardı telekinetik güçleri vardı dofta telekineti kullanıyo olabilir mi?
[YOUTUBE] B1HCoTiVWUA [/YOUTUBE]
Bu arada sylar gelmiş geçmiş en king kötü karakterdir :cool:

bu smokera vurma sahnesi başka bi manga olan veritasta görmüştüm 'rud' pençe gibi bişeyler kullanıyordu azda olsa benziyor :) paylaşayım dedim izlenim olsun en azından :D

bu smokera vurma sahnesi başka bi manga olan veritasta görmüştüm 'rud' pençe gibi bişeyler kullanıyordu azda olsa benziyor :) paylaşayım dedim izlenim olsun en azından :D

Hocam resimleri tek tek çekip uplayıp koymadın inşallah ?
Rud un kedi pençesi ile alakası çıkacağını sanmam Dofy nin gücünün. Rud daha çok Gai gibi havayı basınçla yönlendiriyor, veyahut zoro gibi bildiğimiz kesme saldırıları atıyor. Dofy nin gücünün ise İp olduğu belli oluyor gibi ama kesin bir şey de dememek lazım tabii.

Hocam resimleri tek tek çekip uplayıp koymadın inşallah ?
Rud un kedi pençesi ile alakası çıkacağını sanmam Dofy nin gücünün. Rud daha çok Gai gibi havayı basınçla yönlendiriyor, veyahut zoro gibi bildiğimiz kesme saldırıları atıyor. Dofy nin gücünün ise İp olduğu belli oluyor gibi ama kesin bir şey de dememek lazım tabii.
kendim upladım açıkçası sayfanın urlsini almak sonradan aklıma geldi nese sıkınt değil :flaugh:

bende zaten dofun gücü budur demedim el hareketleri filan benziyor saldırı tipide aynı gibi yani farklı bir izlenim olsun diye koydum :good:

Arkadas nedir bu muhabbet ya? Oda torpiliymis... Yahu adam bu evrenin Kami-sama'si, adam ne derse keyfi ne cekerse o gercektir, dogrudur. Luffy'e torpil gecmismis, adam verir Luffy'e ayni anda 15 tane seytan meyvesi yanina bir de kilif uydurur kimse sesini cikaramaz. Iman gucu mu olay? Oda efendi demis ki iman gucu bu OP evreninde onemli bir guc, buna sahip olan kendisinden guclu olan adami yener. Bitti! Yok efendim su kullanmis, zehirle olmemis cart curt... Eger Oda'nin tarzini begenmiyorsaniz takip etmeyin, olsun bitsin.

Herkese iyi günler... Bir konu hakkında araştırma yaparken şöyle birşey dikkatimi çekti.
Rothschild ailesinden Nat (bazı yerlerde Nathaniel olarak geçiyor) ile Donquixote ailesinden Doflamingo birbirine çok benzemekteymiş. Bununla ilgili daha önceden konuşulduysa özürdilerim. İlk olarak fotoğraflarına bakalım...

Acaba bana mı öyle geldi yoksa gerçekten benziyorlarmı diye resimlerine bakarken Nat Rothschild'in şu fotğrafını görünce çok tuhaf gelmişti ancak Doflamingo da bir sahnede benzer birşekilde gülmüş. Bu arada ikiside gülmeyi pek bir seviyormuş. Bazen sadece tebessüm ederken bazen ise iyice sırıtıyorlar ve çok nadiren somrtuyorlar...

Rothschild de, Donquixote de aile olarak çok önemli. Daha doğrusu bu aileler çok önemli, çok güçlü olarak adlandırılıyor. Aileye çok değer veriyor ve aile olarak ön plana çıkıyorlar (bildiğin aşiret işte...)

Giyim zevkine gelecek olrsak...
Rothschildler "Para İmparatorluğu" olarak anılırlar ve bence E. Oda, Doflamingo'ya kürk ve şık bir gözlük vererek sahip oldukları serveti göstermek istemiş.
Kısaca bu kadar.Umarım saçmalamamışımdır...

One piece hakkında buna benzer bir çok düşüncem var ve bu düşüncem doğruysa onların da doğru olma olasılığı %90. Ancak emin olabilmek ve gözden kaçırığım bir şeyin kalmaması için bir kez daha okumam gerek.

Saygılar...

İyiymiş. Ama keske su rothschild ailesini biraz daha tanitsaydin daha iyi olurdu kanımca. En azindan o ailenin yaptigi işlerden biz de birşeyler ortaya atmaya calisirdik ya da zamanla ortaya cikacak olan doflamingo ailesinin yaptıklarıyla karsılastırıp evet böyleymiş çok benziyormuş diyebiliriz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık