Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
Bilemedim belki de Law ile Dof dövüşürken,kendisi Croco'yu da alabilirdi.

Ya da Law'a intikamı salla ben Mingo'yu yenerim sen Croco ile dövüş derdi.

İki shichibukaiye karşı olduklarını bildikleri için kafesi salıp,Zoro-Sabo falan gelirdi belki yardıma.

Bulunurdu bir yol illaki.
O zamanki Zoro, Law, Croco'yu alabilir miydi ? Bir de onu konuşmak lazım :)

Crocodile kaptan kancadan alıntı,ayrıca bir çok kanca elli korsan tiplemeside mevcuttur.

Yani Croco için klasik korsan diyebiliriz.

Dof ise Joker'den alıntı.

İkisi bambaşka şeyler.xd
Klasik korsan diyor, yahu Korsan serisindeyiz herkes birilerinden alıntı oluyor. Bu hikaye, görsel, isim vb. diye değişiyor. Bunun ile dediğim şey ne alaka? :D
Benim dediğim seri içinde ki hikaye ve görsellik.

Ben o manada çakma demiyorum özenti manasında diyorum. MF de yakasını bırakamdı Croc'un ''Ortak olalım, ortak olalım'' diye. Serinin gizli Crocodile fanı Doflamingo resmen. :ehe:
E. Oda ortak çizmiş orada bile Croc'un yüzüklerini almış bu kadar da olmaz! :ehe:

Klasik korsan diyor, yahu Korsan serisindeyiz herkes birilerinden alıntı oluyor. Bu hikaye, görsel, isim vb. diye değişiyor. Bunun ile dediğim şey ne alaka? :D
Benim dediğim seri içinde ki hikaye ve görsellik.

Ben o manada çakma demiyorum özenti manasında diyorum. MF de yakasını bırakamdı Croc'un ''Ortak olalım, ortak olalım'' diye. Serinin gizli Crocodile fanı Doflamingo resmen. :ehe:
E. Oda ortak çizmiş orada bile Croc'un yüzüklerini almış bu kadar da olmaz! :ehe:
Croco'yu seviyor,kurda kuşa yem olmasın diye yanına almak istedi.Senin Croco'da hala atar gider derdinde xd.

Bu arada bu adam Joker,bayağı kurnaz bir adam,Croco'nun bildiği önemli şeylere ulaşmakta istiyor olabilir,sonra basardı tekmeyi Croco'ya,ihanet Dof için kolay :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık