Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Eustass Kid

Kim Döver?

• Kullanılan toplam oy
    152
Her ne kadar şu Dof fanları karakterden soğutsa da adamı itin bi yerine sokmaya gerek yok. Kid değil 3lü ittifakı gelse anca şansı olur.

İyi de g2 g3 etki etmiyor.Mecbur direk g4 e geçecek.Ki tarafsız dedin orada doff un iç organları da sağlam olacak :D Titreme falan da olmaz.G4 de illa ki yere yatar luffy ama doff kalkar ki kalktı da her seferinde.Ben kid den g4 etkisi yaratacak bişi beklemiyorum.G3 belki.
g2-g3 işe yaramıyor değil. Hacı mevcut zamanda g2 g3 ile indiremez. Diğer taraftan hani indirmeye yetmeyecek olsa bile kendisini korumaya sakınmaya yetecek güçte oluyor. Sonuçta Dof'un da uyanışsız hali Luffy'i indirmekten uzaktı. Ki Uyanış halinde bile gördük en güçlü tekniklerini yediği halde Luffy ayaktaydı. Baktı g4 yeterli olmayacak hakisini çok fazla harcamaya başladı. Geçecekti normal haline. Biraz toparlayana kadar savunacaktı kendini. Sonra ki g4'e geçişinde de yerleri yalatırdı. Öncesinde olan olaylar olsun hem Luffy hem Dof açısından bence ikisini dengeye oturtacak şekilde adil bir durum oluşturulması için Mangaka her ikisini de hasarladı. Dof'a daha ağır teknikler yedirdi. İyileştirdi. Luffy'e ise hem darbe aldırıp hem de öncesinde baya haki kullandırdı ve yordu. Olaya böyle bakıyorum.

O yüzden Kid'in de yener demiyorum. Ama şansı vardır olmalıdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık